Młodzik Radom
Młodzik Radom Gospodarze
0 : 1
0 2P 1
0 1P 0
Gracja Tczów
Gracja Tczów Goście

Bramki

Młodzik Radom
Młodzik Radom
Radom, Firlej
90'
Widzów:
Gracja Tczów
Gracja Tczów
74'
Nieznany zawodnik

Kary

Brak kar

Skład wyjściowy

Młodzik Radom
Młodzik Radom
Gracja Tczów
Gracja Tczów
Brak danych


Skład rezerwowy

Młodzik Radom
Młodzik Radom
Gracja Tczów
Gracja Tczów
Brak dodanych rezerwowych

Sztab szkoleniowy

Młodzik Radom
Młodzik Radom
Imię i nazwisko
Łukasz Glista Trener
Artur Kowalczyk Drugi trener
Gracja Tczów
Gracja Tczów
Brak zawodników

Relacja z meczu

Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

20.11.2022

To była mroźna końcówka rundy. Minusowa temperatura doskwierała dzisiaj wszystkim, którzy brali udział w tym wydarzeniu - zawodnikom, sędziom, kibicom. Również boisko było bardzo "ciężkie" dla obydwu zespołów - twarde, zmrożone - co było widać po poruszaniu się zawodników. W meczu jednak trochę się działo. Stroną przeważającą byli goście, którzy tworzyli więcej sytuacji. Z naszej strony nie brakowało jednak odpowiedzi. Blisko kapitalnej bramki po strzale przewrotką w pierwszej połowie był Hubert Grzmiel. Do przerwy bez goli. Po zmianie stron mecz stał się jeszcze bardziej otwarty. Obydwa zespoły próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Szkoda jednej kapitalnej sytuacji naszej drużyny, której nie udało zamienić się na gola. W 74. minucie goście dopięli swego i wyszli na prowadzenie. Kapitalne otwierające podanie ze środka boiska, zawodnik Gracji wychodzi sam na sam i nie marnuje tej sytuacji. Goście wywożą tym samym zasłużenie 3 punkty i kończą rundę na najniższym stopniu podium. Mimo wszystko szkoda, bo można było zdobyć chociaż punkt i nieco oddalić się od strefy spadkowej.

Rundę kończymy więc na 13. miejscu, pierwszym bezpiecznym, z 4 punktami przewagi nad wspomnianą strefą spadkową. Wkrótce przyjdzie pora na podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu naszej drużyny.

MŁODZIK RADOM - Gracja Tczów 0-1 (0-0)

74`

Skład: M. Kolecki, B. Karpiński (76` J. Ogorzałek), D. Kamionka, M. Molga, F. Chyra, D. Leśniewski, A. Mąkosa (82` K. Kacprowicz), K. Pionka, R. Jopek, H. Grzmiel (56` A. Rogowski), M. Tryliński (82` J. Gliński)

ZDJĘCIA

TERMINARZ

TABELA

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?