Przegrali z liderem

W złych nastrojach wracała dzisiaj ekipa Młodzika z Warszawy. Porażka, jej rozmiary i styl przegranej nie dały powodów do radości. Gospodarze grali cały mecz bardzo skoncentrowani, zdeterminowani, ponieważ zwycięstwo przybliżało ich do ekstraligi. Nasi zaczęli spotkanie w nieco wakacyjnym nastroju. Już w 3. minucie stracili bramkę porzucie wolnym wykonywanym sprzed pola karnego. Po kilkunastu minutach było 2:0 dla Varsovii, która wyraźnie przeważała. Początek drugiej połowy przyniósł dwa rzuty karne dla gospodarzy. Jeden obronił nasz bramkarz. Młodzik przejął inicjatywę tylko na kilka minut w końcówce meczu. Wtedy strzelił bramkę, ale po kolejnych atakach został skarcony przez graczy Varsovii, którzy ustalili wynik na 4:1.

Varsovia Warszawa -MŁODZIK RADOM4-1 (2-0)

J. Kaszewski 65` ; dla Varsovii: 3`, 17`, 41`, 70`

Skład:W. Janik. P. Gałczyński, M. Biliński, K. Piorun, F. Chyra, J. Bujek, O. Kucharczyk, A. Rogowski, I. Czarnecki, B. Nowak, K. Żyła oraz B. Janas, S. Dryja,J. Kaszewski,B. Pająk, J. Kolasa