Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

08.08.2021

Dobre spotkanie rozegrali w niedzielę nasi seniorzy. W I rundzie Mirax Pucharu Polski pewnie pokonali Sokół Przytyk 3-1. Od początku spotkanie toczyło się pod dyktando naszego zespołu, który prowadził już od 5. minuty po trafieniu Miłosza Prusińskiego. Powinno być ono jeszcze wyższe bo było kilka znakomitych okazji, ale brakowało skuteczności. Gospodarze mieli właściwie tylko 2 sytuacje, które wynikały z dużych i prostych błędów popełnianych w defensywie przez nasz zespół. Po przerwie było podobnie. W 63. minucie kolejny wielki błąd w defensywie, ale tym razem wykorzystany przez zawodnika miejscowych w 100% i był remis. Kilka minut nerwowej gry z naszej strony, ale już w 71. minucie ponownie prowadziliśmy. W polu karnym faulowany był Kacper Michalski, a "11" pewnie egzekwował Konrad Pionka. Chwilę później wynik na 3-1 ustalił Adrian Rogowski.

Po serii nieudanych sparingów przyszedł w końcu udany mecz. Cieszy zwłaszcza dobra gra zespołu. Losowanie II rundy pucharu prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia (oprócz seniorów losowani będą nasi juniorzy). Już za tydzień pierwszy, historyczny mecz w lidze okręgowej. Przeciwnikiem będzie Proch Pionki. Już teraz zapraszamy na to spotkanie! Niedziela - 15:30 - Radom, Firlej!

Sokół Przytyk - MŁODZIK RADOM 1-3 (0-1)

M. Prusiński 5', K. Pionka 71' A. Rogowski 75'; dla Sokoła 63'

Skład: K. Lutek (46' W. Janik), K. Kalita, K. Bugajski (61' B. Rdzanek), M. Molga, F. Chyra (79' K. Kozuj) R. Jopek, K. Pionka, K. Michalski, A. Rogowski, H. Grzmiel (56' K. Żyła), M. Prusiński (74' B. Karpiński)