Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
1:2
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Józefovia Józefów
4:3
AP Progres Warszawa
Broń Radom
2:0
Polonia II Warszawa
GKS Tygrys Huta Mińska
0:6
Pogoń Siedlce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mińsk Mazowiecki
1:0
AP Progres Warszawa
Pogoń Siedlce
1:1
Józefovia Józefów
Młodzik Radom
1:3
Broń Radom
Polonia II Warszawa
13:1
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
2:2
Młodzik Radom
Józefovia Józefów
6:5
Polonia II Warszawa
Broń Radom
1:7
MOSiR Mińsk Mazowiecki
AP Progres Warszawa
2:1
Pogoń Siedlce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
4:0
GKS Tygrys Huta Mińska
MOSiR Mińsk Mazowiecki
1:1
Pogoń Siedlce
Polonia II Warszawa
0:1
AP Progres Warszawa
Młodzik Radom
0:8
Józefovia Józefów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Progres Warszawa
5:2
Młodzik Radom
Józefovia Józefów
4:1
Broń Radom
Pogoń Siedlce
3:6
Polonia II Warszawa
GKS Tygrys Huta Mińska
1:4
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mińsk Mazowiecki
2:1
Polonia II Warszawa
Młodzik Radom
0:3
Pogoń Siedlce
GKS Tygrys Huta Mińska
0:10
Józefovia Józefów
Broń Radom
3:2
AP Progres Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
11:1
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Pogoń Siedlce
4:0
Broń Radom
AP Progres Warszawa
7:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Polonia II Warszawa
10:1
Młodzik Radom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mińsk Mazowiecki
0:0
Młodzik Radom
Pogoń Siedlce
5:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Polonia II Warszawa
8:2
Broń Radom
AP Progres Warszawa
1:2
Józefovia Józefów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
2:0
Młodzik Radom
GKS Tygrys Huta Mińska
1:5
Polonia II Warszawa
Józefovia Józefów
6:0
Pogoń Siedlce
AP Progres Warszawa
3:1
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mińsk Mazowiecki
3:1
Broń Radom
Pogoń Siedlce
2:0
AP Progres Warszawa
Młodzik Radom
3:0
GKS Tygrys Huta Mińska
Polonia II Warszawa
1:3
Józefovia Józefów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
- : -
Młodzik Radom
GKS Tygrys Huta Mińska
- : -
Broń Radom
Pogoń Siedlce
- : -
MOSiR Mińsk Mazowiecki
AP Progres Warszawa
- : -
Polonia II Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mińsk Mazowiecki
- : -
GKS Tygrys Huta Mińska
Młodzik Radom
- : -
AP Progres Warszawa
Broń Radom
- : -
Józefovia Józefów
Polonia II Warszawa
- : -
Pogoń Siedlce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Progres Warszawa
- : -
Broń Radom
Pogoń Siedlce
- : -
Młodzik Radom
Józefovia Józefów
- : -
GKS Tygrys Huta Mińska
Polonia II Warszawa
- : -
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
- : -
Pogoń Siedlce
Młodzik Radom
- : -
Polonia II Warszawa
MOSiR Mińsk Mazowiecki
- : -
Józefovia Józefów
GKS Tygrys Huta Mińska
- : -
AP Progres Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?