Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
4:0
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Młodzik Radom
1:4
SEMP Ursynów
Pogoń Siedlce
4:0
MKS Piaseczno
Radomiak Radom
1:5
STF Champion Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mińsk Mazowiecki
3:1
Radomiak Radom
Pogoń Siedlce
3:2
Ursus Warszawa
MKS Piaseczno
2:8
SEMP Ursynów
STF Champion Warszawa
11:1
Młodzik Radom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
3:2
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Ursus Warszawa
5:2
MKS Piaseczno
Radomiak Radom
1:1
Pogoń Siedlce
SEMP Ursynów
3:0
STF Champion Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
3:1
Młodzik Radom
MKS Piaseczno
3:2
STF Champion Warszawa
MOSiR Mińsk Mazowiecki
1:5
SEMP Ursynów
Ursus Warszawa
4:4
Radomiak Radom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak Radom
1:6
MKS Piaseczno
SEMP Ursynów
2:1
Pogoń Siedlce
STF Champion Warszawa
2:1
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Młodzik Radom
0:1
Ursus Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
0:4
SEMP Ursynów
Pogoń Siedlce
2:0
STF Champion Warszawa
MOSiR Mińsk Mazowiecki
1:2
MKS Piaseczno
Radomiak Radom
2:3
Młodzik Radom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mińsk Mazowiecki
1:2
Pogoń Siedlce
SEMP Ursynów
2:1
Radomiak Radom
Młodzik Radom
0:2
MKS Piaseczno
STF Champion Warszawa
1:2
Ursus Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
4:0
Pogoń Siedlce
STF Champion Warszawa
4:0
Radomiak Radom
SEMP Ursynów
4:0
Młodzik Radom
MOSiR Mińsk Mazowiecki
3:4
Ursus Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
2:0
STF Champion Warszawa
Radomiak Radom
4:0
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Ursus Warszawa
3:0
Pogoń Siedlce
SEMP Ursynów
5:1
MKS Piaseczno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
STF Champion Warszawa
1:4
SEMP Ursynów
MKS Piaseczno
0:2
Ursus Warszawa
MOSiR Mińsk Mazowiecki
0:0
Młodzik Radom
Pogoń Siedlce
0:1
Radomiak Radom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
- : -
Pogoń Siedlce
Radomiak Radom
- : -
Ursus Warszawa
STF Champion Warszawa
- : -
MKS Piaseczno
SEMP Ursynów
- : -
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
- : -
SEMP Ursynów
Ursus Warszawa
- : -
Młodzik Radom
MOSiR Mińsk Mazowiecki
- : -
STF Champion Warszawa
MKS Piaseczno
- : -
Radomiak Radom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
- : -
Radomiak Radom
SEMP Ursynów
- : -
Ursus Warszawa
MOSiR Mińsk Mazowiecki
- : -
MKS Piaseczno
STF Champion Warszawa
- : -
Pogoń Siedlce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak Radom
- : -
SEMP Ursynów
MKS Piaseczno
- : -
Młodzik Radom
Ursus Warszawa
- : -
STF Champion Warszawa
Pogoń Siedlce
- : -
MOSiR Mińsk Mazowiecki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?