Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

17.08.2024

Drugi mecz domowy i druga porażka. Niestety początek sezonu w lidze okręgowej nie jest zbyt łaskawy. Najpierw porażka u siebie z Jodłą 0-4, a teraz również na własnym boisku z Zawiszą Sienno 1-3. O ile ubiegłotygodniową porażkę można uznać za w pełni zasłużoną z jednym z kandydatów do awansu, to już ta boli znacznie bardziej.

Mecz był dość wyrównany. Zespoły nie tworzyły zbyt wielu sytuacji bramkowych. Worek z golami w 15. minucie otworzyli goście, którzy wykorzystali zamieszanie po rzucie wolnym. Nasz zespół szybko jednak odpowiedział. W 20` składną akcję strzałem do bramki z bliskiej odległości zakończył Mikołaj Tryliński. W drugiej połowie Młodzik miał bardzo dogodną sytuację do objęcia prowadzenia. Niewykorzystana szansa zemściła się i w 68. minucie kapitalnym strzałem w okienko bramki z około 20. metrów popisał się zawodnik przyjezdnych. Dwie minuty później goście dołożyli 3. trafienie i dowieźli dwubramkowe prowadzenie do końca spotkania.

Za tydzień nasz zespół zagra na wyjeździe z innym beniaminkiem - Oronką Orońsko.

Przed meczem z Zawiszą miało miejsce wręczenie pucharu za awans do ligi okręgowej. Prezes Radomskiego Okręgowego Związki Piłki Nożnej - Kamil Witkowski, złożył gratulacje na ręce kapitana, trenera oraz prezesa naszego klubu.

MŁODZIK RADOM - Zawisza Sienno 1-3 (1-1)

M. Tryliński 20` ; dla Zawiszy: 15`, 68`, 70`

Skład :S. Korcz, K. Mazur (78` K. Wasik), D. Kalita ż (64` B. Rejczak), M. Molga ż, J. Szydło ż (86` M. Mizera), J. Chojnacki (54` Sz. Stępień), A. Mąkosa, K. Pionka, R. Tuzinek ż (66` O. Kupidura), J. Ogorzałek (54` M. Maciąg), M. Tryliński