Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka Zwoleń
2:2
Zawisza Sienno
Energia II Kozienice
2:2
Skaryszewianka Skaryszew
Legion Głowaczów
2:3
KS Magnuszew
KS Chomentów
1:7
Młodzik Radom
KS Jastrząb
1:1
Iłżanka Kazanów
KS Maków
2:2
Gryfia Mirów
Iskra Gózd
1:1
Krępianka Rzeczniów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Magnuszew
5:0
Iskra Gózd
Zwolenianka Zwoleń
4:1
KS Chomentów
Krępianka Rzeczniów
3:0
Energia II Kozienice
Iłżanka Kazanów
1:0
Legion Głowaczów
Zawisza Sienno
2:2
Skaryszewianka Skaryszew
Gryfia Mirów
2:1
KS Jastrząb
Młodzik Radom
5:1
KS Maków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
0:5
Zawisza Sienno
Energia II Kozienice
1:1
KS Magnuszew
KS Jastrząb
0:4
Młodzik Radom
Legion Głowaczów
7:1
Gryfia Mirów
Skaryszewianka Skaryszew
3:0
Krępianka Rzeczniów
Iskra Gózd
2:6
Iłżanka Kazanów
KS Maków
2:3
Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
4:0
Legion Głowaczów
Zwolenianka Zwoleń
4:0
KS Jastrząb
Iłżanka Kazanów
3:1
Energia II Kozienice
KS Chomentów
2:3
KS Maków
KS Magnuszew
2:3
Skaryszewianka Skaryszew
Zawisza Sienno
3:0
Krępianka Rzeczniów
Gryfia Mirów
3:0
Iskra Gózd
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
3:3
Gryfia Mirów
KS Maków
0:3
Zawisza Sienno
KS Jastrząb
3:2
KS Chomentów
Skaryszewianka Skaryszew
1:0
Iłżanka Kazanów
Legion Głowaczów
3:4
Zwolenianka Zwoleń
Iskra Gózd
1:3
Młodzik Radom
Krępianka Rzeczniów
2:3
KS Magnuszew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Sienno
8:0
KS Magnuszew
Młodzik Radom
1:1
Energia II Kozienice
Zwolenianka Zwoleń
1:0
Iskra Gózd
Iłżanka Kazanów
0:1
Krępianka Rzeczniów
Gryfia Mirów
5:1
Skaryszewianka Skaryszew
KS Maków
3:0
KS Jastrząb
KS Chomentów
1:5
Legion Głowaczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Jastrząb
0:6
Zawisza Sienno
Iskra Gózd
1:1
KS Chomentów
KS Magnuszew
1:4
Iłżanka Kazanów
Skaryszewianka Skaryszew
1:2
Młodzik Radom
Krępianka Rzeczniów
0:5
Gryfia Mirów
Zwolenianka Zwoleń
3:2
Energia II Kozienice
Legion Głowaczów
3:1
KS Maków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryfia Mirów
4:2
KS Magnuszew
Zawisza Sienno
4:2
Iłżanka Kazanów
KS Chomentów
0:0
Energia II Kozienice
KS Maków
1:0
Iskra Gózd
Zwolenianka Zwoleń
4:2
Skaryszewianka Skaryszew
Młodzik Radom
4:1
Krępianka Rzeczniów
KS Jastrząb
0:2
Legion Głowaczów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
4:1
KS Maków
Skaryszewianka Skaryszew
3:1
KS Chomentów
Iłżanka Kazanów
4:3
Gryfia Mirów
Krępianka Rzeczniów
2:3
Zwolenianka Zwoleń
Legion Głowaczów
2:0
Zawisza Sienno
Iskra Gózd
4:0
KS Jastrząb
KS Magnuszew
2:3
Młodzik Radom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Jastrząb
2:1
Energia II Kozienice
Zwolenianka Zwoleń
4:3
KS Magnuszew
Młodzik Radom
2:2
Iłżanka Kazanów
KS Chomentów
1:1
Krępianka Rzeczniów
Zawisza Sienno
9:0
Gryfia Mirów
Legion Głowaczów
6:1
Iskra Gózd
KS Maków
0:3
Skaryszewianka Skaryszew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gózd
1:5
Zawisza Sienno
Energia II Kozienice
2:2
Legion Głowaczów
Iłżanka Kazanów
2:7
Zwolenianka Zwoleń
KS Magnuszew
3:2
KS Chomentów
Krępianka Rzeczniów
3:2
KS Maków
Gryfia Mirów
3:6
Młodzik Radom
Skaryszewianka Skaryszew
8:0
KS Jastrząb
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
2:3
Iłżanka Kazanów
KS Jastrząb
1:3
Krępianka Rzeczniów
Zawisza Sienno
1:0
Młodzik Radom
Iskra Gózd
1:1
Energia II Kozienice
KS Maków
3:0
KS Magnuszew
Legion Głowaczów
1:3
Skaryszewianka Skaryszew
Zwolenianka Zwoleń
3:3
Gryfia Mirów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
3:2
KS Maków
Gryfia Mirów
2:0
KS Chomentów
Skaryszewianka Skaryszew
1:0
Iskra Gózd
Krępianka Rzeczniów
3:4
Legion Głowaczów
Młodzik Radom
2:1
Zwolenianka Zwoleń
Energia II Kozienice
0:3
Zawisza Sienno
KS Magnuszew
5:3
KS Jastrząb
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
4:1
KS Chomentów
Gryfia Mirów
2:2
KS Maków
Iłżanka Kazanów
8:0
KS Jastrząb
Zawisza Sienno
0:1
Zwolenianka Zwoleń
Skaryszewianka Skaryszew
8:0
Energia II Kozienice
KS Magnuszew
0:1
Legion Głowaczów
Krępianka Rzeczniów
3:1
Iskra Gózd
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Głowaczów
0:2
Iłżanka Kazanów
Iskra Gózd
11:0
KS Magnuszew
Energia II Kozienice
3:0
Krępianka Rzeczniów
KS Maków
3:5
Młodzik Radom
Skaryszewianka Skaryszew
2:1
Zawisza Sienno
KS Chomentów
4:4
Zwolenianka Zwoleń
KS Jastrząb
3:2
Gryfia Mirów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryfia Mirów
2:2
Legion Głowaczów
Zawisza Sienno
8:1
KS Chomentów
Zwolenianka Zwoleń
4:1
KS Maków
Młodzik Radom
2:0
KS Jastrząb
Krępianka Rzeczniów
2:2
Skaryszewianka Skaryszew
KS Magnuszew
3:3
Energia II Kozienice
Iłżanka Kazanów
0:2
Iskra Gózd
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaryszewianka Skaryszew
1:1
KS Magnuszew
KS Maków
5:0
KS Chomentów
Energia II Kozienice
2:2
Iłżanka Kazanów
Krępianka Rzeczniów
1:3
Zawisza Sienno
Legion Głowaczów
3:2
Młodzik Radom
Iskra Gózd
3:0
Gryfia Mirów
KS Jastrząb
1:2
Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka Zwoleń
3:1
Legion Głowaczów
Iłżanka Kazanów
0:3
Skaryszewianka Skaryszew
Zawisza Sienno
5:0
KS Maków
KS Chomentów
4:2
KS Jastrząb
Młodzik Radom
5:0
Iskra Gózd
KS Magnuszew
2:1
Krępianka Rzeczniów
Gryfia Mirów
0:3
Energia II Kozienice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaryszewianka Skaryszew
6:1
Gryfia Mirów
Legion Głowaczów
2:0
KS Chomentów
KS Jastrząb
4:1
KS Maków
Energia II Kozienice
0:1
Młodzik Radom
KS Magnuszew
1:9
Zawisza Sienno
Krępianka Rzeczniów
1:5
Iłżanka Kazanów
Iskra Gózd
2:1
Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Sienno
3:0
KS Jastrząb
Iłżanka Kazanów
7:1
KS Magnuszew
KS Chomentów
1:3
Iskra Gózd
Gryfia Mirów
0:2
Krępianka Rzeczniów
KS Maków
1:4
Legion Głowaczów
Energia II Kozienice
1:3
Zwolenianka Zwoleń
Młodzik Radom
3:1
Skaryszewianka Skaryszew
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaryszewianka Skaryszew
1:1
Zwolenianka Zwoleń
Iłżanka Kazanów
4:1
Zawisza Sienno
Iskra Gózd
4:1
KS Maków
KS Magnuszew
6:1
Gryfia Mirów
Krępianka Rzeczniów
4:6
Młodzik Radom
Legion Głowaczów
1:2
KS Jastrząb
Energia II Kozienice
7:1
KS Chomentów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
1:1
Skaryszewianka Skaryszew
KS Jastrząb
1:1
Iskra Gózd
KS Maków
2:3
Energia II Kozienice
Zawisza Sienno
4:0
Legion Głowaczów
Zwolenianka Zwoleń
3:1
Krępianka Rzeczniów
Młodzik Radom
4:2
KS Magnuszew
Gryfia Mirów
1:5
Iłżanka Kazanów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
3:1
Młodzik Radom
Iskra Gózd
0:6
Legion Głowaczów
Skaryszewianka Skaryszew
3:0*
KS Maków
Gryfia Mirów
0:10
Zawisza Sienno
Energia II Kozienice
0:1
KS Jastrząb
KS Magnuszew
2:3
Zwolenianka Zwoleń
Krępianka Rzeczniów
2:2
KS Chomentów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Głowaczów
- : -
Energia II Kozienice
KS Jastrząb
- : -
Skaryszewianka Skaryszew
Zawisza Sienno
- : -
Iskra Gózd
Zwolenianka Zwoleń
- : -
Iłżanka Kazanów
KS Chomentów
- : -
KS Magnuszew
KS Maków
- : -
Krępianka Rzeczniów
Młodzik Radom
- : -
Gryfia Mirów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Krępianka Rzeczniów
- : -
KS Jastrząb
Iłżanka Kazanów
- : -
KS Chomentów
Młodzik Radom
- : -
Zawisza Sienno
Gryfia Mirów
- : -
Zwolenianka Zwoleń
KS Magnuszew
- : -
KS Maków
Energia II Kozienice
- : -
Iskra Gózd
Skaryszewianka Skaryszew
- : -
Legion Głowaczów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Głowaczów
- : -
Krępianka Rzeczniów
Zawisza Sienno
- : -
Energia II Kozienice
Zwolenianka Zwoleń
- : -
Młodzik Radom
KS Chomentów
- : -
Gryfia Mirów
Iskra Gózd
- : -
Skaryszewianka Skaryszew
KS Jastrząb
- : -
KS Magnuszew
KS Maków
- : -
Iłżanka Kazanów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?