Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

24.08.2021

W III rundzie Mirax Pucharu Polski są już nasi seniorzy. We wtorkowy wieczór nasz zespół pokonał juniorów Radomiaka. Gospodarze w pierwszej połowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i prowadzili aż 3-1. Nasi zawodnicy natomiast grali źle, popełniali dużo prostych błędów, było wiele niedokładności. Brakowało też dobrego wykończenia pod bramką przeciwnika. W drugiej połowie nasza gra znacznie się poprawiła, momentami aż miło patrzyło się na zagrania zawodników w żółtych koszulkach. Poskutkowało to aż pięcioma golami i ostatecznym zwycięstwem 6-3.