Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

16.04.2022

Nie udał się naszym seniorom sobotni mecz z Pilicą Nowe Miasto. Obie drużyny nie zachwycały swoją grą, którą dodatkowo utrudniał silny wiatr. W pierwszej połowie, gdy wydawało się, że obydwa zespoły zejdą na przerwę przy wyniku 0-0, padła bramka dla gości. Dobrze rozegrany rzut rożny i od początku drugiej odsłony nasz zespół musiał "gonić wynik". Udało się to w 61. minucie. Indywidualną akcją popisał się Kacper Michalski, który został sfaulowany w polu karnym i sędzia wskazał na 11 metr. Pewnym strzałem bramkarza pokonał Konrad Pionka i było 1-1. W 79. minucie goście wyprowadzili kontratak, który zakończyli strzałem z dystansu. Niestety dla naszego zespołu piłka zatrzepotała w siatce i znowu to goście prowadzili. Mimo próby ponownego wyrównania wynik nie uległ zmianie do końca i Młodzik został bez punktów.

Za tydzień w niedzielę seniorzy zagrają z Jodłą Jedlnia-Letnisko na wyjeździe.

MŁODZIK RADOM - Pilica Nowe Miasto 1-2 (0-1)

K. Pionka 61` k. ; dla Pilicy: 42`, 79`

Skład: M. Kolecki, F. Chyra, K. Pionka, M. Molga, F. Janik ż, D. Leśniewski, K. Michalski, A. Rogowski, R. Jopek(74` B. Karpiński), H. Grzmiel ż (62` J. Sambor), M. Tryliński (81` J. Szydło)