Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

12.08.2017

Seniorzy Młodzika zremisowali na inaugurację sezonu ligowego ze spadkowiczem z ligi okręgowej - KS Potworów 1-1. Meczbył bardzo emocjonującydla kibiców. Było dużo walki i ciekawych zagrań. Prowadzenie objęli goście już w 9 minucie po stałym fragmencie gry. Wyrównanie dla naszej drużyny padło w 75 minucie po rzucie rożnym. Bezpośrednio z narożnikado bramki trafił Dominik Woźniak. Dzisiejszy mecz nie był łatwy dla drużyny trenera Łukasza Glisty i jeden punkt trzeba szanować. Za tydzień Młodzik ponownie zagra na swoim boisku - mecz z Orłem Gielniów został przeniesiony z Gielniowa do Radomia.

MŁODZIK RADOM - KS Potworów 1-1 (0-1)

D. Woźniak 75` ; dla Potworowa 9`

Skład: A. Dobosz ż, D. Kamionka ż, M. Molga ż (71` F. Pawłowicz), A. Woźniak, F. Janik, M. Szczepanik (53` M. Opałka), M. Hajduk, K. Pionka ż (61`J. Ulawski), O. Modzel, D. Woźniak (85` M. Grzegorczyk),K. Grzebała