Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

10.09.2017

Pewne zwycięstwo odnieśli seniorzy Młodzika, którzy pokonali Powałę Taczów 5-2. Nasz zespół dominował przez cały mecz, chociaż w pierwszej połowie nie przełożyło się to na wiele sytuacji bramkowych. Trzy minuty przed przerwą strzałem zza pola karnego Michał Molga wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Po przerwie Młodzik udokumentował swoją przewagę, dochodząc do wielu sytuacji bramkowych. W przeciągu 17 minut nasi zawodnicy zaaplikowali gościom 4 gole i prowadzili 5:0. Pod koniec spotkania w szeregach gospodarzy wkradło się rozluźnienie i goście zdobyli dwa gole. Za tydzień podopieczni trenera Łukasza Glisty udadzą się na wyjazd do Wyśmierzyc.

MŁODZIK RADOM - Powała Taczów 5-2 (1-0)

M. Molga 43`, A. Kacprowicz 53`, 56`, M. Szczepanik 65`, K. Pionka 70`

Skład: A. Dobosz (72` J. Kapka), D. Kamionka (67` N. Tkaczyk), A. Wiatrak, A. Woźniak, F. Janik (67` M. Grzegorczyk), M. Szczepanik, M. Molga ż, M. Hajduk, O. Modzel (49` M. Opałka), A. Kacprowicz (72` J. Ulawski), K. Pionka