Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

07.10.2017

Słaby mecz rozegrali dzisiaj seniorzy Młodzika. Gorszą postawę naszych zawodników wykorzystał zespół z Błotnicy, który wygrał 2-0. Goście bezlitośnie wykorzystali błędy w defensywie gospodarzy i już do przerwy prowadzili 2-0. Po przerwie Młodzik dążył do strzelenia kontaktowego gola, ale to się nie udało. Brakowało też szczęścia, dwukrotnie piłka lądowała na poprzeczce bramki gości. Na domiar złego przez 20 minut nasz zespół grał w osłabieniu. Boli kolejna strata punktów, szczególnie na własnym boisku oraz słaba sytuacja w tabeli.

MŁODZIK RADOM- KS Błotnica 0-2 (0-2)

23`, 27`

Skład: A. Dobosz, D. Kamionka (77` M. Grzegorczyk), M. Molga ż, A. Woźniak (62` Albert Wójcik), F. Janik ż, M. Szczepanik (57` O. Modzel), K. Pionka ż+ż=cz, M. Hajduk ż,K. Grzebała, Ł. Glista (57` M. Opałka), A. Kacprowicz (62` J. Ulawski)