Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

22.08.2017

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnotowali seniorzy Młodzika, którzy pokonali Orła Gielniów 4:1. Mecz odbył się na naszym boisku, ale formalnie gospodarzem był zespół z Gielniowa. Znakomicie w spotkanie weszli nasi zawodnicy, bo po 12 minutach prowadzili już 2-0. Bardzo aktywny był prawy obrońca Sebastian Orchel, który zaliczył przy obydwu bramkach asysty. Najpierw bramkę po strzale zza pola karnego zdobył Adrian Kacprowicz, a drugą uzyskał Filip Janik - lewy obrońca, po asyście prawego defensora. Pod koniec pierwszej części gola z rzutu karnego dołożył Krzysztof Grzebała i na przerwę Młodzik schodził prowadząc 3-0.W drugiej odsłonie w szeregi Młodzika wdarło się lekkie rozluźnienie. Pomimo kilku dobrych sytuacji udało się strzelić tylko jedną bramkę.MichałMolga skierował piłkę głową do siatki po świetnym dośrodkowaniu Konrada Pionki. Drużyna z Gielniowa także strzeliła jednego gola i mecz zakończył się wynikiem 4-1 dla radomian. Od początku obecnego sezonu można dokonać aż 7 zmian i w pełni wykorzystał to trener Łukasz Glista. Szansę dostali m.in zawodnicy z rocznika 2000-2001.Już w środę o 17:00 na własnym boisku Młodzik podejmie w meczu pucharowym Mazowsze Grójec.

Orzeł Gielniów - MŁODZIK RADOM 1-4 (0-3)

A. Kacprowicz (as. S. Orchel) 8`, F. Janik (as. S. Orchel) 12`, K. Grzebała 41` (k.), M. Molga (as. K. Pionka) 76` ; dla Orła: 65`

Skład: A. Dobosz, S. Orchel (61` N. Tkaczyk), M. Molga ż, A. Woźniak (61` D. Kalita), F. Janik (79` F. Pawłowicz), A. Kacprowicz ż(79` J. Ulawski), M. Hajduk, D. Woźniak (61` K. Pionka), O. Modzel (79` M. Grzegorczyk), K Grzebała, M. Szczepanik (69` F. Hebda)