Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

17.06.2018

Zwycięstwem sezon zakończyli nasi seniorzy. W najbliższym meczu wyjazdowym wygrali w Wielogórze 4-2. Mecz świetnie rozpoczął się dla naszej drużyny. Już w 5 minucie świetne dośrodkowanie Filipa Janika z rzutu wolnego wykorzystał Sebastian Orchel. Ten sam zawodnik 8 minut później podwyższył prowadzenie, wykańczając świetną zespołową akcję i podanie Rafała Jopka. Młodzik grał dobrze i tworzył kolejne sytuacje, ale 4 minuty przed końcem pierwszej połowy to Strażak strzelił kontaktowego gola po perfekcyjnym strzale z rzutu wolnego w samo okienko. Chwilę po przerwie świetną kontrę naszej drużyny i zagranie Adriana Kacprowicza z zimną krwią wykończył Albert Wójcik. Wynik w 79 minucie podwyższył Alan Wójcik, wykorzystując zagranie Adriana Kacprowicza. W samej końcówce meczu gospodarze zdołali jeszcze raz pokonać bramkarza Młodzika, ustalając tym samym wynik spotkania na 2-4. Był to dobry mecz drużyny z Firleja, która od początku kontrolowała spotkanie i mogła się nawet pokusić o wyższe zwycięstwo. Najważniejsze są jednak 3 punkty i dobre zakończenie średniego sezonu.

Strażak Wielogóra - MŁODZIK RADOM 2-4 (1-2)

S. Orchel 5`, 13`, Albert Wójcik 50`, Alan Wójcik 79` ; dla Strażaka 41`, 88`

Skład: J. Gliński, K. Królikowski, D. Kalita, M. Molga ż, F. Janik, R. Jopek (68` M. Grzegorczyk), M. Hajduk, K. Pionka, Albert Wójcik, A. Kacprowicz, S. Orchel (68` Alan Wójcik)