Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

09.08.2020

Jest premierowe zwycięstwo ligowe seniorów w sezonie 2020/2021. W drugiej kolejce nasz zespół pokonał na wyjeździe Ruszcovię Borkowice aż 6-2! Początek meczu jednak tego nie zapowiadał. Po 14. minutach Młodzik przegrywał 0-2. Jednak szybkie dwie bramki i w 23. minucie był już remis. Najpierw rzut karny pewnie wykorzystał Konrad Pionka, a następnie dośrodkowanie z rzutu rożnego świetnym strzałem głową zakończył Michał Molga. Druga połowa to było show Alberta Wójcika. Nasz zawodnik w przeciągu 20 minut skompletował efektownego hat-tricka! Jedną bramkę dołożył jeszcze Łukasz Glista i ostatecznie wygrywamy 6-2. Nasi seniorzy mają więc na swoim koncie pierwsze 3 punkty. Za tydzień w niedzielę o godz. 16:00 pierwszy mecz na własnym boisku. Rywalem będzie MKS Wyśmierzyce.

Ruszcovia Borkowice - MŁODZIK RADOM 2-6 (2-2)

K. Pionka (k.) 16`, M. Molga 23`, A. Wójcik 61`, 68`, 81`, Ł. Glista 79`; dla Ruszcovii: 7` (k.), 14`

Skład:W. Janik (85` K. Lutek)- K. Kalita ż (85` E. Komorski), K. Bugajski ż (46` F. Chyra), M. Molga, F. Janik, R. Jopek, K. Pionka, A. Rogowski ż (85` P. Tatar), A. Wójcik (85` S. Dryja), C. Naglak (55` B. Karpiński), K. Żyła (70` Ł. Glista)