Ależ emocje w meczu seniorów! Mamy utrzymanie!

Trwają ligowe ostatki. Ze względu na święto i długi weekend, część meczów została rozegrana wcześniej. We wtorek swoje ostatnie spotkania zagrały roczniki 2008 i 2010. Ci pierwsi przegrali 1-2 z Bronią. Natomiast ich młodsi koledzy pewnie i wysoko pokonali na własnym boisku Zwoleniankę.

Sobotę rozpoczęliśmy od porażki Młodzika 2007 z Polonią Warszawa. W drugim meczu tego dnia seniorzy podejmowali Powiślankę Lipsko. Stawka była wysoka. Przy zwycięstwie i dobrych wynikach w innych meczach nasz zespół mógł zapewnić sobie utrzymanie. Do Radomia przyjechała Powiślanka Lipsko, która straciła już szanse na awans. Mimo to zespół z Lipska podszedł do meczu poważnie. Jednak do przerwy to nasza drużyna prowadziła 1-0, po bramce w doliczonym czasie gry Huberta Grzmiela! Po zmianie stron widoczna była dominacja przyjezdnych, którzy zepchnęli gospodarzy do głębokiej defensywy. Poskutkowało to rzutem karnym, którego jednak nie udało się zamienić na gola. Niestety chwilę później goście dopięli swego i wyrównali. Na tym nie chcieli się zatrzymywać, czego efektem był drugi rzut karny. Tym razem kapitalną interwencją popisał się Maciej Kolecki, a po chwili po szybkiej kontrze to Młodzik mógł wyjść na prowadzenie (strzał w słupek). W 69. minucie Dominik Leśniewski wyprowadził nas na prowadzenie! Do samego końca było mnóstwo emocji, bo jeden gol mógł wiele zmienić. Naszej drużynie udało się "dowieźć" prowadzenie do końca. Zwycięstwo, przy dwóch innych korzystnych rezultatach, dało utrzymanie w lidze okręgowej!

W niedzielę dobry sezon, wysokim zwycięstwem przypieczętował rocznik 2009. Podopieczni trenera Karola Bugajskiego wygrali z Powałą Taczów, a już po wakacjach występować będą w lidze mazowieckiej.

W poniedziałek zagra jeszcze rocznik 2014, a we wtorek 2012. To będą już absolutnie ostatnie mecze tego sezonu.

MŁODZIK RADOM - Powiślanka Lipsko 2-1 (1-0)

H. Grzmiel 45+1`, D. Leśniewski 69`; dla Powiślanki: 60`

Skład: M. Kolecki, R. Jopek, D. Kalita (19` K. Bugajski (79` A. Mąkosa)), M. Molga, F. Chyra, D. Leśniewski, K. Pionka, K. Kozuj, B. Karpiński ż (89` J. Ogorzałek), H. Grzmiel (73` J. Sambor), M. Tryliński (66` J. Szydło)

TERMINARZ

TABELA

ZDJĘCIA

MŁODZIK RADOM - Polonia Warszawa II 0-6 (0-2)

17`, 23`, 47`, 52`, 63`, 68`

Skład: F. Bogacz, B. Gregorczyk, I. Marczykowski, K. Klimkiewicz, B. Szczepański, K. Buras, J. Sadowski, M. Walczak, W. Staniewski, D. Strzałkowski, M. Rdzanek oraz P. Mizera, G. Karpiński, F. Kłosowski, B. Korzeniowski, J. Kacprzyk

TERMINARZ

TABELA

Broń Radom - MŁODZIK RADOM 2-1 (1-1)

I. Wieteska 33` ; dla Broni: 22`, 69`

Skład: B. Ważyński, I. Marczykowski, B. Siczek, J. Kilianek, J. Dryja, J. Fałek, Sz. Michalec, I. Wieteska, K. Stelik, K. Buras, M. Choroś oraz A. Michałowski, D. Głogowski, M. Klimek, J. Pankowski

TERMINARZ

TABELA

MŁODZIK RADOM - Powała Taczów 8-1 (1-0)

B. Kaczmarczyk 23`, A. Potocki 32`, 38`, K. Glista 35`, S. Tatar 40`, F. Glista 46`, 53`, B. Bugajski 55` ; dla Powały: 56`

Skład: P. Rokicki, B. Bugajski, M. Kupidura, P. Zimnicki, C. Roziński, B. Kaczmarczyk, K. Glista, A. Gliński, A. Potocki oraz B. Sułek, M. Florczak, S. Tatar, F. Glista, B. Jopek, A. Zych, J. Mizak

TERMINARZ

TABELA

Tak świętowaliśmy awans --> TUTAJ

MŁODZIK RADOM - Zwolenianka Zwoleń 9-0 (7-0)

B. Smoliński 6`, A. Kroczak 7`, I. Brzeziński 11`, 59`, F. Walkiewicz 16`, A. Kucharczyk 20`, D. Machnio 27` k., J. Wiśniewski 30`, J. Zieliński 41`

Skład: B. Witek, M. Wieteska, M. Dobosz, M. Malczewski, I. Brzeziński, F. Lis, B. Smoliński, A. Kroczak, F. Walkiewicz oraz F. Licbarski, A. Piecyk, W. Dryja, D. Machnio, A. Kucharczyk, J. Wiśniewski, J. Zieliński

TERMINARZ

TABELA

******************************************************************************************************************

Rozgrywki roczników 2012 i młodsi prowadzone są bez tabel końcowych i nie odnotowywane są wyniki. Nie podajemy więc wyników, strzelców goli, składów

Orlik Radom - MŁODZIK RADOM

Wtorek 18:00, Radom - ul. Kielecka 2/6

TERMINARZ

MŁODZIK RADOM - Broń Radom

Poniedziałek 16:30, Radom - Firlej

TERMINARZ

******************************************************************************************************************

Roczniki 2004, 2006, 2011, 2012, 2013, 2015 zakończyły już swoje rozgrywki

******************************************************************************************************************