Blamaż seniorów

Dotkliwej porażki w Pucharze Polski doznali seniorzy Młodzika, którzy ulegli Centrum Radom aż 0-6. Źle w mecz weszli nasi zawodnicy, bo już w 2. minucie przegrywali 0-1. Później nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji, a doświadczona drużyna gości wyprowadziła dwa kolejne ciosy i do przerwy było 3-0 dla Centralnych. W drugiej połowie gra się uspokoiła, obydwie drużyny nie wykorzystały swoich sytuacji. W samej końcówce meczu goście strzelili jeszcze 3 bramki i z boiska schodzili z wysoką wygraną 6-0.

MŁODZIK RADOM - Centrum Radom 0-6 (0-3)

2`, 28`, 33`, 85`, 86`, 88`

Skład: A. Dobosz (70` K. Lutek), N. Tkaczyk (50` F. Hebda), M. Molga, A. Woźniak, F. Janik (65` F. Pawłowicz), M. Szczepanik (50` K. Pionka), M. Hajduk (70` M. Grzegorczyk), D. Woźniak (65` J. Ulawski), O. Modzel, K. Grzebała, A. Kacprowicz (50` M. Opałka)