Bolesna porażka w zaległym meczu seniorów

Wysokiej porażki doznali w zaległym meczu nasi seniorzy. Do momentu utraty pierwszej bramki nasz zespół dobrze się bronił i wyprowadzał groźne kontrataki. Decydujące okazało się 6 minut, w których straciliśmy 3 bramki (24`, 28`, 30`). Po takim ciosie ciężko już było myśleć o korzystnym rezultacie. Gospodarze zaczęli grać swobodniej, tworzyli kolejne sytuacje. Naszą drużynę było stać na nieliczne kontrataki. Do przerwy utrzymał się wynik 3-0. Po zmianie stron Mazowsze szybko dołożyło kolejne 2 trafienia. W 86. minucie miejscowi ustalili wynik spotkania na 6-0.

Bardzo dotkliwa porażka naszego zespołu, ale nie ma czasu na jej rozpamiętywanie, bo przed nami kolejne spotkania. Już w najbliższą sobotę o 12:00 zagramy na wyjeździe z SKS Potworów. Pozytywem środowego starcia jest to, że kolejne szanse gry otrzymali nasi juniorzy (na ławce rezerwowych poza bramkarzem byli tylko zawodnicy z roczników 2003-2005). Debiut w ligowym meczu seniorów zanotował Antoni Mąkosa.

Mazowsze Grójec - MŁODZIK RADOM 6-0 (3-0)

24`, 28`, 30`, 53`, 56`, 86`

Skład: M. Kolecki (65`K. Lutek), F. Chyra, K. Pionka, M. Molga (60` J. Ogorzałek), F. Janik, R. Jopek, K. Kozuj (20` J. Sambor), A. Rogowski, B. Karpiński (75` B. Rdzanek), H. Grzmiel (60` K. Żyła), M. Tryliński (75`A. Mąkosa)