Bolesna środa seniorów i 2008. Remis 2007

Środa nie okazała się łaskawa dla naszych zespołów. Seniorzy doznali wysokiej porażki na własnym boisku z Orłem Wierzbica. Na porażce zaważyła głównie pierwsza połowa, kiedy to goście zdobyli 2 bramki z rzutów karnych, w tym jedną w samej końcówce. Natomiast nasz zespół nie wykorzystał podobnej okazji przy stanie 0-1. Chwilę po przerwie było 0-3, a dobrze dysponowanym przyjezdnym było jeszcze mało. Ostatecznie skończyło się porażką 1-5. Także zwycięstwem przeciwników zakończył się mecz Młodzika 2008. 4-2 zwyciężył Radomiak. Kolejny punkt w lidze mazowieckiej dołożył rocznik 2007. Podopieczni trenera Jarosława Czupryna zremisowali w Hucie Mińskiej 2-2.

MŁODZIK RADOM - Orzeł Wierzbica 1-5 (0-2)

K. Pionka 83` k. ; dla Orła: 4` k., 44` k., 46`, 61`, 76`

Skład: M. Kolecki ż (81` K. Lutek), R. Jopek (46` K. Kozuj), K. Bugajski ż (46` A. Mąkosa), F. Janik ż (81` B. Rdzanek), D. Leśniewski, K. Michalski, K. Pionka, B. Karpiński (65` J. Szydło), H. Grzmiel (65` J. Sambor), M. Tryliński ż (78` J. Ogorzałek)