Ciekawe środowe mecze - zwycięstwo 2009 i remis 2006

Bardzo ciekawe spotkania rozegrały w środę dwa nasze zespoły w lidze mazowieckiej.

Najpierw o 16:00 na własnym boisku z Pogonią Siedlce zagrał Młodzik 2009. Pierwsza połowa należała o przyjezdnych, którzy wygrywali 2-1. Jednak już 4 minuty po przerwie to Młodzik prowadził 3-2! W samej końcówce nasi zawodnicy zdobyli jeszcze 2 gole i całkowicie zasłużenie sięgnęli po komplet punktów.

Kilka godzin później na boisku przy ul. Rapackiego rozpoczęło się starcie pomiędzy Radomiakiem, a Młodzikiem w roczniku 2006. Spotkanie z zainteresowaniem oglądało wielu zgromadzonych kibiców, którzy nie mogli narzekać na brak emocji. Gospodarze prowadzili grę, ale nasz zespół grał bardzo mądrze w defensywie i wyprowadzał groźne kontrataki. Do przerwy prowadziliśmy 1-0. Po zmianie stron niepotrzebny faul w narożniku pola karnego, pewny strzał z 11-ego metra i 1-1. Później obydwa zespoły miały swoje sytuacje na zamknięcie spotkania, ale mecz zakończył się podziałem punktów.

Radomiak Radom - MŁODZIK RADOM 1-1 (0-1)

F. Gryz 19` ; dla Radomiaka: 61` k.

Skład: K. Dżbik, A. Jakubowski (50` J. Pietruszka), D. Bilski, A. Frączek, B. Giza, B. Karolak, R. Tuzinek, H. Chwała (65` D. Kucharczyk), Sz. Prokopczyk, W. Rokiciński (60` M. Siczek), F. Gryz