"Diamenty Mazowsza" z mocnym "młodzikowym" akcentem !

We wtorek w hali na warszawskim Bemowie odbył się turniej selekcyjny dla roczników 2009 i 2010. Z każdego okręgu z Mazowsza zostali powołani wyróżniający się zawodnicy. Spośród nich trenerzy wyławiają "Diamenty Mazowsza", czyli największe talenty. W każdej kategorii wiekowej wybierano najlepszych zawodników: bramkarza, obrońcę, pomocnika, strzelca i zawodnika.

W roczniku 2009 nasz klub reprezentowało 6 zawodników: Bartłomiej Bugajski, Kacper Glista, Adam Gliński, Piotr Rokicki, Sebastian Tatar i  Patryk Zimnicki. Kadrę z okręgu radomskiego wyselekcjonował Karol Bugajski.

W roczniku 2010 nasz klub reprezentował Igor Brzeziński. Podopieczny trenera Sebastiana Orchela zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Trenerzy wybrali go najlepszym zawodnikiem turnieju w swojej kategorii wiekowej ! Warto podkreślić, że była to jedyna nagroda dla zawodnika z regionu radomskiego z roczników 2007-2010 ! 

Gratulacje dla Igora oraz dla pozostałych powołanych naszych zawodników !