Finał sezonu!

Niesamowicie ułożył się terminarz II grupy radomskiej A-klasy. W ostatniej kolejce dojdzie do bezpośredniego starcia o awans do ligi okręgowej! Tylko 2 drużyny pozostały w grze. W lepszej sytuacji jest lider - SKS Potworów, który ma punkt przewagi nad Młodzikiem. Jednak nasz zespół ma ten atut, że mecz zostanie rozegrany na własnym boisku. Wszelkie statystyki nie mają przed takim meczem znaczenia. W sobotę ok. godziny 19:00 wszystko będzie jasne!

Jak było w pierwszym meczu?

6. kolejka, początek września, mecz vicelidera (SKS Potworów, 11 punktów) z liderem (Młodzik, 13 punktów). Pierwsza połowa wyrównana, bez wielu okazji bramkowych. Druga połowa zaczyna się od bramki dla naszego zespołu, autorstwa Kacpra Żyły. 10 minut przed końcem meczu obrońca gospodarzy otrzymuje czerwoną kartkę i gramy w przewadze. Mamy dwie 100% okazje do "zamknięcia meczu", ale ich nie wykorzystujemy. To zemściło się w doliczonym czasie, kiedy to sędzia podyktował rzut karny dla zespołu z Potworowa. Padł gol, a niedługo później usłyszeliśmy ostatni gwizdek - 1-1. To nie była jedyna zła wiadomość. Niestety w tym meczu bardzo poważnej kontuzji kolana doznał Albert Wójcik, kluczowy zawodnik, który zdążył przed tym meczem zdobyć już 5 goli. Nie zagrał już do końca sezonu.

Sytuacja w tabeli przedstawia się następująco:

Przede wszystkim widzimy, że nasz zespół nie może spaść już na 3. miejsce. Walka toczy się o bezpośredni awans. W przypadku zwycięstwa, to nasz zespół zajmie 1. miejsce w lidze i awansuje do ligi okręgowej. Przy remisie lub porażce to goście utrzymają 1. lokatę. Zespół, który zajmie 2. miejsce zagra w dwumeczu barażowym o awans z 2. drużyną I grupy "Campeon.pl Klasy A" - Gracją Tczów.