Mazowsze Grójec pokonane ! Seniorzy grają dalej ! [ZDJĘCIA]

Niespodziankę sprawili seniorzy Młodzika, którzy pokonali w Mirax Pucharze Polski faworyzowane Mazowsze Grójec 3:1. W pierwszej połowie lepsi byli goście, którzy przez większość pierwszej połowy byli lepszą drużyną i stwarzającą sobie więcej sytuacji. Gospodarze jednak też mieli swoje okazje. Pod koniec pierwszej połowy nad boiskiem przeszła duża ulewa, a do szatni z prowadzeniem 1:0 schodzili przyjezdni. Druga połowa należała już do naszego zespołu, któremu deszcz i mokra murawa najwyraźniej pomogły. Młodzik zagrał bardzo dobrze, strzelił trzy bramki i wywalczył awans do kolejnej rundy pucharu ! Kolejny mecz Młodzik zagra już w sobotę - na własnym boisku z Kraską Jasieniec.

MŁODZIK RADOM - Mazowsze Grójec 3:1 (0:1)

D. Woźniak 58`, K. Grzebała (as. K. Pionka) 73`, K. Grzebała (as. M. Hajduk) 85`

Skład: A. Dobosz, N. Tkaczyk (46` S. Orchel), A. Wiatrak, M. Molga, F. Janik (66` A. Woźniak), M. Szczepanik (89` F. Hebda), M. Hajduk, D. Woźniak, O. Modzel (66` A. Kacprowicz), K. Pionka, K. Grzebała