Mecz Gwiazd na Młodziku 2006 :)

Jestem w najlepszym klubie na świecie. Żaden inny zespół nie będzie w stanie sprawić mi takiej satysfakcji, jak to robi Młodzik Radom – takimi słowami podsumował rok jeden z naszych zawodników.

21 grudnia z inicjatywy trenera Janusza Pietrasika został rozegrany mecz pomiędzy Rodzicami i zawodnikami rocznika 2006. Drużynę dzieci poprowadził trener i jednocześnie sędzia tego spotkania. Trener ustawił mentalnie zespół do gry z dorosłymi, upewniając młodych zawodników, że nie mają wiele do stracenia, bo są szybsi i dzięki treningom o wiele lepiej zgrani. Celem tego meczu było rozluźnienia atmosfery, wprowadzenia formy zabawowej, wspólnej integracji, ale przede wszystkim dla budowania więzi pomiędzy rodzicami, a swoimi pociechami.

Cóż to było za spotkanie! Piękne bramki, emocje, okrzyki radości, dużo uśmiechu i możliwość konfrontacji swoich umiejętności z prawdziwymi sportowcami!

Wielkie podziękowania dla wszystkich rodziców: grających, kibicujących, będących tego dnia z nami, a także tych którzy musieli zostać w domu/pracy, ale bardzo chcieli z nami być!!!