Mecz na szczycie dla Młodzika 2006

W niedzielę (7.05.2017) podopieczni trenera Janusza Pietrasika zmierzyli się Radomiakiem. Obie drużyny przystępowały do meczu z mianem niepokonanych w tym sezonie. Zawodnicy Młodzika wyszli na spotkanie bardzo skoncentrowani i żądni zmazania plamy po ostatnim zremisowanym meczu z Beniaminkiem (był to festiwal nieskuteczności). Już na początku meczu szybko wyszliśmy na prowadzenie po bramce Rafała Tuzinka. Szybko strzelona bramka pozwoliła na spokojną grę w dalszej części meczu, czego efektem były kolejne bramki Bartka Sowiźrała i z rzutu wolnego Bartka Karolaka.

Drugą kwartę chłopcy także zaczęli w imponującym stylu – fantastyczna akcja na „jeden kontakt” Dawida Kapusty i Rafała Tuzinka (wymienili ze sobą 5 podań!) zakończona bramką tego drugiego. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 6:0 dla Młodzika po bramkach Miłosza Kunerta i Rafała Tuzinka, który tym samym skompletował hat-tricka.

Trzecia kwarta to rozluźnienie w naszych szeregach i bramka dla Radomiaka – to nie był dobry fragment gry w wykonaniu naszych zawodników.

Początek ostatniej kwarty to bramka na 6:2 dla Radomiaka, ale to było wszystko na co pozwolili nasi zawodnicy. Mecz zakończył bramką Rafał i ustalił wynik meczu na 7:2!

Na pochwałę w tym meczu zasługują wszyscy zawodnicy od bramkarza, poprzez obrońców, pomocników i napastników.

Wygrana i prowadzenie w tabeli! Brawo!

Młodzik Radom 2006 – MSPN Radomiak 7:2
Bramki dla Młodzika: Rafał Tuzinek (4), Bartek Karolak, bartek Sowiźrał, Miłosz Kunert

Młodzik grał w składzie: Błażej Miturski (k) – Błażej Ofiara, Dawid Bilski, Dominik Matuszewski, Dawid Kapusta, Dominik Puszczyński, Dawid Kucharczyk, Adam Trojacki, Bartek Sowiźrał, Rafał Tuzinek, Bartek Karolak, Maciej Jeżak, Mateusz Czarnecki, Buras, Borys Giza, Cichawa, Ratyński.