Mistrz, mistrz, Młodzik - MISTRZ!!!

W rozegranym dzisiaj meczu derbowym na Arenie Młodzik drużyna Młodzika Radom 2006 pewnie pokonała swoich kolegów z Beniaminka Radom 3:0, po bramkach Bartka Sowiźrała, Dawida Kapusty i trafieniu samobójczym.

Nasi chłopcy przystąpili do tego spotkania bardzo zmotywowani, gdyż zwycięstwo dawałoby nam pierwsze miejsce w grupie.

Chwała chłopakom:

„po pierwsze, przede wszystkim” za to, że jako drużyna zaczęli ten mecz od początku, a nie od II czy III tercji.

"po drugie przede wszystkim” brawa dla każdego z nich oddzielnie, bo w tym meczu każdy kto przebywał na boisku, zagrał na maximum swoich umiejętności. I oto w tym wszystkim chodzi, na tym etapie rozwoju dziecka. I dlatego po tym meczu nie będę wyróżniał żadnego z piłkarzy (wszyscy zagrali bardzo dobrze). Natomiast tytuł MAN OF THE DAY chciałbym przyznać tercetowi... mam na myśli Jacka, Rafała i Sławka, którzy nie szczędząc sił i głosu, przez 60 minut chóralnym śpiewem dopingowali naszych chłopaków. Wielki SZACUN :)

a "po trzecie przede wszystkim" wielkie podziękowania dla trenera, który swoim doświadczeniem i podejściem do chłopaków uczynił ich silniejszym, zdyscyplinowanymi i walczącymi o każdy metr boiska!