Zwycięstwo Młodzik 2004 w meczu na szczycie

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli zawodnicy MŁODZIKA 2004. Na trudnym terenie w Kozienicach pokonali miejscową Energię. Podopieczni trenera Macieja Hajduka bardzo dobrze rozpoczęli mecz i już po pierwszych dziewięciu minutach wygrywali 3:0. Nie uśpiło to jednak naszych chłopaków i wysokie prowadzenie potwierdzone dobrą grą utrzymali do końca pierwszej połowy.

Po przerwie spotkanie się wyrównało lecz nasza drużyna grając bardzo mądrze do końca odniosła zasłużone zwycięstwo. Po wygranej z Energią nasz zespół jest już bardzo bliski awansu do I Ligi Okręgowej.