Młodzik 2003 przegrywa z AP Żyrardów

Po dwóch łatwych meczach przyszła kolej na spotkanie ze zdecydowanie bardziej wymagającym przeciwnikiem. Do przerwy Młodzik prowadził 2:1, chociaż to goście mieli wyraźną przewagę. Zmarnowali jednak kilka dogodnych sytuacji. Gospodarze byli natomiast bardzo skuteczni. Po przerwie na kilka minut Młodzik przejął inicjatywę. Po wyrównującej bramce (po rzucie wolnym) AP Żyrardów zaczął znowu dominować, objął prowadzenie i nie oddał go do końca meczu.

Goście odnieśli zasłużone zwycięstwo. Nasi chłopcy popełnili za dużo błędów w grze obronnej (znowu gole po stałych fragmentach). W ofensywie było dużo niedokładności, Młodzik stworzył za mało sytuacji, by móc rozstrzygnąć dzisiejszy mecz na własną korzyść. Duże brawa należą się jednak chłopakom za walkę do końca. Tym razem nie przyniosła ona efektów. Mamy nadzieję, że zimny prysznic dobrze zrobi drużynie. W niedzielę czeka nas bardzo trudny mecz z Drukarzem.

MŁODZIK -AP Żyrardów 2:3

A. Rogowski 14`, O. Miturski 34` ; dla AP: 16`, 48`, 50`

Skład:W. Janik, M. Biliński, K. Piorun, O. Kucharczyk, F. Chyra, B. Karpiński, K. Żyła, A. Rogowski, J. Bujek,M. Prusiński, O. Miturski oraz B. Janas, P. Gałczyński, S. Dryja, B. Nowak, J. Kolasa, K. Kalita