Młodzik 2003 wygrywa w Siedlcach

W bardzo trudnych warunkach przyszło dzisiaj grać w Siedlcach zespołom Dziewiątki i Młodzika. Padający deszcz, zimno, woda stojąca na boisku nie pozwalały na normalną grę. Goście zdecydowanie lepiej rozpoczęli spotkanie. Już w 9 minucie było 2:0 dla Młodzika. Dziewiątka usiłowała doprowadzić do wyrównania, ale Młodzik, poza kilkoma minutami drugiej połowy, kontrolował grę i stwarzał więcej sytuacji bramkowych. Przy lepszej skuteczności wynik mógł być jeszcze lepszy dla przyjezdnych. To był dobry mecz naszych chłopaków.

Dziewiątka Siedlce -MŁODZIK1-3 (0-2)

J.Bujek 3`, 9`, K. Żyła 56` ; dla Dziewiątki: 50`

Skład:W. Janik, B. Chruślak, M. BIliński, K. Piorun, F. Chyra, J. Bujek, A. Rogowski, B. Nowak, J. Kolasa, J. Kaszewski, O. Kucharczyk oraz M. Czyżycki, B. Pająk, I. Czarnecki, K. Żyła