MŁODZIK 2010 drugi na Orlik Cup !

Bardzo dobry występ na Orlik Cup zanotował nasz zespół z rocznika 2010. Podopieczni trenera Sebastiana Orchela zajęli drugie miejsce. Najpierw chłopcy przebrnęli przez grupę, w której rywalizowali z Jastrzębiem Głowaczów, Beniaminkiem Radom, Juniorem Radom i Orlikiem II Radom. W półfinale pokonali pierwszą drużynę gospodarzy. W drugiej grupie zagrali jeszcze Radomiak, Centrum Radom, Orzeł Wierzbica i KS Błotnica. W finale ponownie spotkali się z Beniaminkiem Radom, który wygrał 3-1 i to on zwyciężył w całym turnieju. Oprócz srebrnych medali nasz zespół wrócił z turnieju z nagrodą indywidualną. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Igor Brzeziński.

MŁODZIK: F. Licbarski, B. Witek, M. Malczewski, M. Kowalczyk, W. Dryja, Marcel Wieteska, M. Dobosz, F. Lis, I. Brzeziński, D. Machnio