Młodzik U-13 lepszy od Orła

Dzisiaj podopieczni trenera Janusza Pietrasika rozegrali mecz na bardzo trudnym terenie Orła Wierzbica, gdzie każdej drużynie gra się bardzo ciężko. Mecz nie układał się po naszej myśli, w grze chłopaków było dużo chaosu i niedokładności. Z doświadczenia ligowego wiemy, że strzelona bramka uspokaja trochę naszą grę. Tym razem naszych zawodników wyręczył obrońca gospodarzy, który zdobył bramkę samobójczą. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1, po przerwie trener postawił na zmienników, którzy w tym meczu nie zawiedli i stanęli na wysokości zadania, uspokoili grę i strzelili 2 bramki, których autorem był Oliwier Wojciechowski.

Zgarniamy 3 punkty i już czekamy na niedzielny mecz z Bronią Radom.

Na pochwałę w tym meczu zasługują przede wszystkim zawodnicy, którzy weszli z ławki rezerwowych i dali jakość naszej grze. Brawo! Ten mecz pokazał, że ciężka praca pod okiem naszego trenera przynosi efekty i każdy z zawodników systematycznie podnosi swoje umiejętności.

Orzeł Wierzbica - Młodzik Radom 0:3 (0:1)
Bramki dla Młodzika: samobójcza 25', Wojciechowski 35', 48'
Młodzik zagrał w składzie: Miturski - Karolak, Bilski, Matuszewski, Kapusta - Tuzinek, Kapciak - Kucharczyk, Sowiźrał oraz Wojciechowski, Kunert, Głowacki, Cichawa, Jeżak, Dworakowski, Siczek. Wielgus