Mnóstwo emocji Młodzika 2012 w finałowym turnieju Sokoliki CUP!

W sobotę w Warszawie w bardzo ciekawym, silnie obsadzonym turnieju brali udział nasi skrzaci z rocznika 2015 (pisaliśmy o tym TUTAJ). Niedziela należała do starszych kolegów z rocznika 2012. Nasz zespół tydzień temu, podczas turnieju w Radomiu, wywalczył sobie awans do finałowego turnieju "Sokoliki CUP", który rozgrywany był dzisiaj na stadionie Legii Warszawa. Sama możliwość gry na murawie, na której kilka dni wcześniej trenowali reprezentanci Polski był wielkim wydarzeniem dla naszych zawodników. Oprawa turnieju też była na najwyższym poziomie, przez co sam występ był ogromnym prestiżem i sukcesem.

Podopieczni trenera Filipa Janika trafili do grupy B, gdzie spotkali się z Młodymi Orłami Nadnarwianki Pułtusk, KS Warka i AS Milan Sport. Pierwsze spotkanie nasz zespół wygrał 2-1 z drużyną z Pułtuska. W drugim, bardzo emocjonującym meczu z KS Warka padł remis 1-1. Ostatnia konfrontacja niestety nie zakończyła się po naszej myśli. Aż 4-0 wygrał AS Milan Sport.

Do kolejnej fazy wychodziły 2 drużyny. Pierwsze miejsce z kompletem punktów zajął nasz ostatni rywal. Młodzik skończył grupę z 4 punktami, podobnie jak KS Warka. Decydował więc bilans bramkowy, bo w meczu bezpośrednim padł remis. Obydwa zespoły miały 2 takie same wyniki - 2-1 z Młodymi Orłami, 1-1 w meczu bezpośrednim, a w meczu z Milanem - Młodzik 0-4, KS Warka 0-3 - ta jedna bramka więcej stracona przez naszą drużynę była decydująca i spowodowała, że to chłopcy z Warki znaleźli się w najlepszej "8" turnieju. Młodzik zakończył turniej po fazie grupowej. 

Oprócz gry, chłopców czekało mnóstwo atrakcji. Były zabawy i konkursy w specjalnej strefie. Najbardziej młodzi zawodnicy będą chyba wspominać możliwość spotkania z wybitnym reprezentantem Polski Łukaszem Fabiańskim! Bramkarz West Ham United pokazał wielką klasę rozdając setki, jak nie tysiące, autografów i pozując do wielu zdjęć.

Pierwsze 3 zespoły sięgnęły po nagrody takie jak: wyjazd na obóz sportowy, bilety na mecz reprezentacji, voucher na sprzęt sportowy, warsztaty MasterChef, komplet gadżetów. 

Wielkie brawa dla organizatorów, z firmą "Sokołów" na czele, za świetną organizację turnieju!

Wyniki:

  • Grupa B:

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 2-1; KS Warka 1-1; AS Milan Sport (Pruszków) 0-4

**************************

Klasyfikacja końcowa:

1. Mazovia Mińsk Mazowiecki

2. Varsovia Warszawa

3. SSM Wisła Płock

4. AS Milan Sport

pozostałe zespoły: SSM Wisła Płock II, Talent Warszawa, Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk, Józefovia Józefów, FC Lesznowola, Gigant Smile (Legionowo), AP Eskadra Warszawa, Delta Warszawa, FC Mundialito, AP Ciechanów, KS Warka (kolejność przypadkowa)

**************************

Skład: M. Chudziński, I. Szymański, F. Zieliński, L. Mąkosa, H. Szczepański, M. Kisiel, J. Kozłowski, J. Głuch, M. Tatar, I. Marciniak, B. Marciniak, A. Zieliński