Nieudany debiut. SEMP lepszy od Młodzika

Nieudany debiut w lidze mazowieckiej ma za sobą Młodzik 2008, który przegrał z SEMPem Ursynów 1-4. Pierwsza połowa była wyrównana, ale to goście potrafili wypracować sobie przewagę jednej bramki. Kilka minut po przerwie w przeciągu 3 minut przyjezdni trafili dwukrotnie i mocno przybliżyli się do zwycięstwa. Pod koniec meczu potwierdzili swoją przewagę z drugiej odsłony, trafiając po raz czwarty do bramki Młodzika. Nasz zespół do końca walczył o choćby honorowego gola i to się udało. Pierwszego gola na poziomie ligi mazowieckiej zdobył Szymon Michalec.

Najbliższy mecz podopieczni trenera Wojciecha Gędaja zagrają prawdopodobnie w poniedziałek z Championem Warszawa (na wyjeździe).

MŁODZIK RADOM - SEMP Ursynów 1-4 (0-1)

Sz. Michalec 78` ; dla SEMPa: 28`, 49`, 52`, 76`

Skład: B. Ważyński, F. Kobza, I. Marczykowski, K. Kowalczyk, S. Kilianek, M. Choroś, Sz. Michalec, I. Wieteska, J. Kilianek, J. Dryja, K. Buras oraz A. Michałowski, K. Stelik, D. Głogowski, J. Strzelczyk, K. Żeromiński