Pierwsza domowa porażka seniorów

Pierwszy mecz po 5 tygodniach przerwy rozegrali nasi seniorzy. Nie był to jednak dobry powrót, gdyż nasz zespół poległ na własnym boisku z Wulkanem Zakrzew 2-3. Była to pierwsza domowa porażka w tym sezonie. Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego scenariusza. Młodzik szybko wyszedł na prowadzenie, a w 39 minucie podwyższył wynik na 2-0. W ostatniej minucie pierwszej części gry gospodarze mogli wbić 3. gola, ale zmarnowali 100% sytuację. Na domiar złego goście wyprowadzili groźną kontrę i zdobyli bramkę do szatni. Sędzia natychmiast zakończył pierwszą odsłonę. Po zmianie stron Wulkan szybko zdobył 2 gole ze stałych fragmentów i wyszedł na prowadzenie. Goście mądrze się bronili, a nasz zespół nie znalazł już sposobu na pokonanie bramkarza Wulkanu. Już w niedzielę wyjazdowy mecz z Sadownikiem Błędów i szansa na szybką rehabilitację.

MŁODZIK RADOM - Wulkan Zakrzew 2-3 (2-1)

B. Nowak 6`, R. Jopek 39` ; dla Wulkanu: 45`, 55`, 58`

Skład: W. Janik, F. Chyra (62` J. Gliński ż), K. Kalita (75` P. Tatar), M. Molga, F. Janik, R. Jopek ż, K. Pionka ż, A. Rogowski ż, H. Grzmiel (58` B. Karpiński), M. Prusiński (50` K. Żyła), B. Nowak