Pierwszy mecz barażowy dla Młodzika!

Nasi seniorzy grają bardzo długi sezon. Za nimi 32 spotkania ligowe. W ostatnim z nich mogli zapewnić sobie awans do ligi okręgowej. Jednak remis z SKS Potworów dał awans gościom, a naszej drużynie pozostała gra w barażach. Rywalem drugi zespół I grupy A-klasy - Gracja Tczów.

Od początku spotkania inicjatywa należała do naszego zespołu. Przyniosło to efekt już w 7. minucie, kiedy to Bartek Nowak wyprowadził gospodarzy na prowadzenie! Ten sam zawodnik w 23. minucie podwyższył wynik na 2-0! W ostatniej akcji pierwszej części trzecią bramkę dla Młodzika zdobył Rafał Jopek i gospodarze na przerwę schodzili prowadząc 3-0!

Nasz zespół wyglądał bardzo dobrze. Solidna gra w defensywie i siła w ataku. Goście próbowali zaatakować, ale nie byli w stanie wykreować sobie korzystnej sytuacji. Kilka minut przed końcem spotkania rzut karny wywalczył Bartłomiej Nowak, a pewnym egzekutorem okazał się Konrad Pionka, ustalając tym samym wynik meczu na 4-0!

W sobotę o 18:00 czeka nas rewanżowe starcie w Tczowie. Przewaga wydaje się być duża, ale za nami dopiero półmetek i 90 minut przed obydwoma zespołami. Dlatego nie można lekceważyć przeciwnika i przystąpić do rewanżu bardzo poważnie.

Dziękujemy za wspaniałą atmosferę! Zachęcamy do wspierania naszej drużyny również w spotkaniu wyjazdowym! Gramy razem!

Wyjściowa 11 (powyżej)

**************************************************

MŁODZIK RADOM - Gracja Tczów 4-0 (3-0)

B. Nowak 7`, 23`, R. Jopek 45`, K. Pionka 88` k.

Skład: W. Janik, F. Chyra, K. Kalita, M. Molga ż, F. Janik, R. Jopek (85` Ł. Krawczyński), K. Pionka, A. Rogowski ż (82` K. Żyła), B. Karpiński (73` H. Grzmiel), M. Prusiński, B. Nowak

ZDJĘCIA