Porażka seniorów w drugiel kolejce NiceSport 2 A-klasy

W sobotę seniorzy rozegrali swój drugi mecz w ramach Nice Sport 2 A-klasy, przeciwnikiem był zespół Sokoła Przytyk, który tak jak my wygrał swój pierwszy mecz. Mecz niestety przegraliśmy 0:2. Tradycyjnie poprosiliśmy o komentarz trenera Łukasza Glistę: W pierwszej połowie mieliśmy przewagę, a w drugiej chcieliśmy za szybko strzelić bramkę i nadzialiśmy się na kontrę - 15 minut przed końcem meczu. Trochę zabrakło nam sił w końcówce i niestety nie było już z czego "odpalić". Warunki były trudne. Nie robimy tragedii to dopiero druga kolejka i z każdą powinno być lepiej, poznajemy ligę i warunki gry na tym poziomie. Jak wyeliminujemy błędy, które dziś popełniliśmy i będziemy cierpliwi to będzie dobrze. Zapłaciliśmy frycowe.