Raport weekendowy - 12/13.03

Przegląd wydarzeń - meczów, sparingów, turniejów - z udziałem naszych zespołów z minionego tygodnia, zwłaszcza z weekendu. To było ostatnie takie zestawienie. Za tydzień rozpoczynamy rozgrywki ligowe!

**************************************************************************

MŁODZIK SENIORZY:

Zwycięstwem okres przygotowawczy zakończyli seniorzy. Nasza drużyna w Tczowie pokonała Grację 3-2. Było to kolejne dobre spotkanie w wykonaniu podopiecznych trenera Łukasza Glisty. Już do przerwy Młodzik wygrywał z liderem A-klasy gr. I 2-0, po golach Kacpra Michalskiego i Jakuba Sambora. Po zmianie stron gospodarze doprowadzili do wyrównania, ale ostatnie słowo należało do naszego zespołu. Dogranie Dominika Leśniewskiego wykorzystał Antonii Mąkosa, ustalając wynik spotkania na 3-2. Warto zaznaczyć, że dwóch ostatnich strzelców goli to zawodnicy z rocznika 2005.

Serię sparingów seniorzy kończą więc bez porażki - 5 zwycięstw i 2 remisy.

• Gracja Tczów - MŁODZIK RADOM 2-3

Gole: K. Michalski, J. Sambor, A. Mąkosa

Już za tydzień pierwsze spotkanie ligowe! Nasz zespół zagra w Pionkach z Prochem. Mecz odbędzie się w sobotę o 15:30.

MŁODZIK 2007:

Pracowity ostatni weekend przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych mieli trampkarze. Nasz zespół rozegrał 2 sparingi. W piątek przeciwnikiem był Radomiak, a w niedzielę Zorza Kowala. Za tydzień pierwszym przeciwnikiem w lidze mazowieckiej będzie MOSIR Mińsk Mazowiecki.

• Radomiak Radom - MŁODZIK RADOM
  • Zorza Kowala - MŁODZIK RADOM

MŁODZIK 2008:

Kolejny sparing w Lublinie rozegrał Młodzik 2008. Tym razem na boisku przy ul. Poturzyńskiej rywalem naszego zespołu był BKS Lublin. W pierwszej kolejce ligowej podopieczni trenera Wojciecha Gędaja zagrają z Drogowcem Jedlińsk

• BKS Lublin - MŁODZIK RADOM

MŁODZIK 2009:

Cały miniony weekend nasz zespół miał spędzić na turnieju w Szalowej. Jednak 2 dni przed został on odwołany, ze względu na przyjęcie uchodźców do hotelu, w którym miały nocować drużyny. W zamian na szybko został zorganizowany sparing z zespołem z Głowaczowa. Rywalizacja toczyła się w 3 30-sto minutowych tercjach - wszystkie w składach 9-cio osobowych. Za tydzień w inaugurującym rozgrywki meczu Młodzik zagra z Radomiakiem.

• Jastrząb Głowaczów - MŁODZIK RADOM

MŁODZIK 2011:

Chłopcy z rocznika 2011 wystąpili w trzydniowym turnieju w Radomsku. Mecze były rozgrywane w składach 9-cio osobowych. Powoli zespoły przestawiają się na grę w takim systemie - w lidze występować w nim będą od sierpnia. Nasza drużyna rozegrała 8 wartościowych spotkań i spędziła na boisku w sumie 240 minut. Mało zabrakło do tego, aby nasz zespół znalazł się w półfinale. Ostatecznie zajął jednak 3. miejsce w grupie i najpierw rozegrał mały półfinał, a następnie mecz o 5. miejsce. Tu lepszy okazał się Znicz Pruszków II, a Młodzik musiał zadowolić się 6. miejscem w całym turnieju, w którym w sumie zagrało 14 zespołów.

******

Wyniki:

Grupa: Znicz Pruszków II 1-0 ; FC Lesznowola 0-0 ; FFK Warszawa 3-0 ; Młode Wilki Rogolin 3-4 ; AP Będków 0-1 ; RAP Radomsko 3-1

Mały półfinał: RKS Radomsko 3-1

O 5 miejsce: Znicz Pruszków II 1-2

******

Skład: A. Wiśniewski, F. Michalec, J. Michałowski, M. Dębowski, K. Bugajski, N. Krakowiak, A. Florczak, P. Zając, M. Szymański, I. Szymański, K. Miernik, F. Maj, K. Soból, R. Kapusta

MŁODZIK 2012:

W środowy wieczór dwumecz z Orlikiem Radom rozegrali chłopcy z rocznika 2012. Ponownie oba mecze przysporzyły dużo emocji.