Raport weekendowy - 19/20.02

Przegląd wydarzeń - meczów, sparingów - z udziałem naszych zespołów z minionego tygodnia, zwłaszcza z weekendu.

**************************************************************************

MŁODZIK SENIORZY:

Po trzech sparingowych zwycięstwach przyszła pora na pierwszy remis. Przeciwnikiem seniorów był lider II grupy A-klasy - Centrum Radom. "Centralni" mocno weszli w mecz szybko obejmując prowadzenie. Pierwsza połowa przebiegała pod ich dyktando i nasi zawodnicy na przerwę schodzili przegrywając 0-3. Zapewne mało kto wierzył jeszcze w odwrócenie losów spotkania, jednak nasz zespół z każdą minutą drugiej połowy coraz bardziej dochodził do głosu. 3 bramki strzelone w krótkim odstępie czasu spowodowały, że było 3-3. Przy takim wyniku obydwie drużyny mogły jeszcze zdobyć gola dającego zwycięstwo, ale ostatecznie bramkarze nie dali się już więcej pokonać.

• Centrum Radom - MŁODZIK RADOM 3-3

Gole: J. Szydło, K. Michalski, K. Pionka

Kolejnym sparingpartnerem będzie KS Błotnica. Mecz w sobotę o 16:00 na sztucznym boisku przy "Staszicu" (ul. 11 listopada 27).

MŁODZIK 2004:

Pierwszy sparing w okresie przygotowawczym rozegrali juniorzy. W niedzielny poranek w Radomiu podopieczni trenera Macieja Hajduka zagrali z Granatem Skarżysko-Kamienna. Jednak dla większości naszych zawodników był to kolejny już mecz, gdyż spora grupa juniorów wystąpiła w sparingach seniorów.

• MŁODZIK RADOM - Granat Skarżysko-Kamienna

MŁODZIK 2007:

Kolejnym sparingpartnerem Młodzika 2007 był Orlik Radom.

• MŁODZIK RADOM - Orlik Radom

MŁODZIK 2009:

Ciekawe spotkanie towarzyskie w Ostrowcu Świętokrzyskim z miejscowym KSZO rozegrali w piątek nasi młodzicy. Przez pierwsze 60 minut obydwie drużyny rywalizowały w formule 8+1, a ostatnie 30 minut w składach 11-sto osobowych.

• KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MŁODZIK RADOM

MŁODZIK 2010:

Z tym samym przeciwnikiem, co rok starsi koledzy swoje siły konfrontowali zawodnicy z rocznika 2010. We wtorek w Ostrowcu Świętokrzyskim podopieczni trenera Sebastiana Orchela rozegrali 90-cio minutowe spotkanie towarzyskie. Natomiast w sobotę rywalem miał być Orlik Radom, ale ze względu na bardzo silny wiatr mecz został odwołany.

• KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MŁODZIK RADOM

MŁODZIK 2011:

Z dobrej strony zaprezentowali się w sobotnim turnieju w Skarżysku-Kamiennym chłopcy z rocznika 2011. Podopieczni trenera Artura Kowalczyka szli przez turniej jak burza. Wygrali wszystkie 4 mecze grupowe oraz półfinał. W finale zmierzyli się z gospodarzami i to oni jako pierwsi zatrzymali nasz zespół. Oznaczało to oczywiście 2. miejsce w całym turnieju. Oprócz tego nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Alan Wiśniewski.

******

Wyniki:

Grupa: AP Mirów 2-1; Juventa Starachowice 3-2; Zwolenianka Zwoleń 4-0; Jastrząb Głowaczów 3-1

Półfinał: Pogoń Staszów 5-0

Finał: PAS Skarżysko-Kamienna 0-2

******

Skład: A. Wiśniewski, K. Bugajski, W. Anielak, K. Miernik, R. Kapusta, N. Krakowiak, I. Szymański, M. Szymański, J. Michałowski, W. Gajowiak, M. Dębowski, F. Michalec

MŁODZIK 2012:

W sobotę w naszej hali dwumecz z Orłem Wierzbica rozegrali chłopcy z rocznika 2012. W sumie blisko 3-godzinna rywalizacja przyniosła wiele goli.