Raport weekendowy - 20/21.02

To był kolejny weekend z wieloma meczami naszych zespołów. Przed tygodniem pisaliśmy, że dwa spotkania były odwołane ze względu na oblodzone boiska. Pogoda dynamicznie się zmienia i w ten weekend nasze drużyny grały na boiskach, na których widoczne były ogromne kałuże. Ważne jest jednak to, że zarówno nasi młodzi, jak i ci starsi zawodnicy mogli aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. 

***********

Seniorzy rozegrali drugi sparing w okresie przygotowawczym. Przed tygodniem zremisowali z 10. drużyną ligi okręgowej - Oronką Orońsko, a w sobotę rywalizowali  5. zespołem tej samej ligi - Królewskimi Jedlnia. Mecz rozpoczął się od bardzo mocnego uderzenia naszego zespołu, bo już po 15 minutach było 3-0. Na przerwę obydwie drużyny schodziły jednak z remisem. W drugiej połowie o jedną bramkę lepszy okazała się nasza drużyna i ostatecznie wygrała całe spotkanie 5-4. Zwycięstwo cieszy, ale bardziej cieszy dobra gra zespołu na tle przeciwników z wyższej klasy rozgrywkowej. Za tydzień jedyny zaplanowany sparing z drużyną z A-klasy (z przeciwnej grupy) - Wisłą Chotcza. 

MŁODZIK RADOM - Królewscy Jedlnia 5-4 (3-3)

gole: A. Rogowski 2, testowany 2, M. Molga

**********

W sobotę mecz z Legionem Głowaczów rozegrał rocznik 2007, a w niedzielę w Radomiu gościliśmy zespoły Lechii Tomaszów Mazowiecki (2004) i Znicza Pruszków (2008).

MŁODZIK RADOM 2004 - Lechia Tomaszów Mazowiecki

MŁODZIK RADOM 2007 - Legion Głowaczów

MŁODZIK RADOM 2008 - Znicz Pruszków

***********

W sobotę w Kielcach dwumecz rozegrali nasi młodzicy.

SSCK Kielce - MŁODZIK RADOM 2009

Spartakus Daleszyce - MŁODZIK RADOM 2009

***********

W trakcie minionego tygodnia w naszej hali gry sparingowe rozegrały roczniki 2010 i 2013.

MŁODZIK RADOM 2010 - Talencik Radom

MŁODZIK RADOM 2013 - Jedlnia Dzieciom

Powyżej drużyny Młodzika 2010 i Talencika, na zdjęciu głównym Młodzik 2013 i Jedlnia Dzieciom.