Raport weekendowy - 8/9.01 i 15/16.01

Sprawdźcie co działo się w pierwszej połowie stycznia u naszych zespołów. Za nami bowiem 2 weekendy, podczas których odbyło się już kilka sparingów oraz turniejów.

**************************************************************************

MŁODZIK 2007:

Wraz z początkiem roku, w roczniku 2007 doszło do zmiany na stanowisku trenera. Łukasza Glistę zastąpił Jarosław Czupryn, który od stycznia prowadzi nasz zespół. Przypomnijmy, że trampkarze starsi wiosną występować będą w lidze mazowieckiej. Pierwszym sprawdzianem pod wodzą nowego trenera był sparing z Pilicą Białobrzegi 2006. Na tle starszych rywali nasz zespół wypadł dobrze, co przyniosło zwycięstwo.

• Pilica Białobrzegi 2006 - MŁODZIK RADOM 2007

MŁODZIK 2009:

Nie próżnują od początku roku nasi młodzicy starsi, którzy zdążyli rozegrać już 2 sparingi. Najpierw zagrali na wyjeździe z Wilgą Garwolin. Pierwsze 60 minut rywalizacja toczyła się w formule 9x9, a ostatnie 30 minut już 11x11. Przypomnijmy, że przed naszym zespołem ostatnia runda w tej pierwszej formule, a od sierpnia podopieczni trenera Karola Bugajskiego będą już grać w składach 11-sto osobowych. Stąd trenerzy będą już zapewne chcieli powoli grać także i w takim systemie.

W niedzielę 16 stycznia rywalem był natomiast Pelikan Łowicz. Tu podobnie jak w poprzednim meczu, część grano 9x9 (60 minut) i część 11x11 (40 minut). Obydwa spotkania zakończyły się po myśli naszej drużyny.

• Wilga Garwolin - MŁODZIK RADOM
  • Pelikan Łowicz - MŁODZIK RADOM

MŁODZIK 2010:

Sobotę 15 stycznia zawodnicy z rocznika 2010 spędzili w Kielcach na rywalizacji z Koroną. Podopieczni trenera Sebastiana Orchela skorzystali z zaproszenia drużyny z województwa świętokrzyskiego i rozegrali ponad 90-cio minutowe spotkanie. Był to bardzo pożyteczny sparing z wymagającym rywalem. Trener mógł być zadowolony z postawy swoich podopiecznych, co przełożyło się na wynik i zwycięstwo.

• Korona Kielce - MŁODZIK RADOM

MŁODZIK 2012:

W sobotę 15 stycznia chłopcy z rocznika 2012 wzięli udział w halowym turnieju organizowanym przez Juventę Starachowice. Do rywalizacji przystąpiły 2 nasze zespoły i aż 24 zawodników. Każdy z nich miał okazję zmierzyć się z przeciwnikami głównie z województwa świętokrzyskiego. Było bardzo blisko tego, aby obydwa nasze zespoły wystąpiły w półfinale, ale ostatecznie jedna z drużyn w grupie zajęła 3. miejsce ze względu na słabszy bilans meczów bezpośrednich. W końcowym rezultacie tym razem zajmujemy 4. i 5. miejsce.

******

Wyniki:

• MŁODZIK I:

Grupa: GKS Nowiny 1-1; Kadet Ostrowiec 0-1; PAS Skarżysko-Kamienna 2-1; FC Łączna II 2-0

• MŁODZIK I: M. Chudziński, J. Głuch, G. Goliński, B. Greljak, J. Jakóbczak, M. Kisiel, L. Leon, A. Lomaka, I. Marciniak, J. Opałka, A. Świgoń, F. Zielński
  • MŁODZIK II: I. Szymański, W. Jopek, A. Kalwarczyk, M. Kołodyński, J. Kozłowski, K. Kuchcik, L. Mąkosa, K. Siara, H. Szczepański, M. Tatar, A. Zieliński, M. Żeromiński

MŁODZIK 2014:

W niedzielę 9 stycznia chłopcy z rocznika 2014 zagrali długie spotkanie z Talencikiem Radom w naszej hali. Co oczywiste w takiej kategorii wiekowej, padło mnóstwo goli, a zawodnicy mieli mnóstwo radości z gry

• MŁODZIK RADOM - Talencik Radom

MŁODZIK 2015:

Kolejny mecz za sobą mają chłopcy z rocznika 2015. Tym razem w sobotę 15 stycznia w naszej hali gościliśmy zespół Radomiaka. Obydwie drużyny spędziły na boisku blisko 2 godziny, podczas których padło wiele goli.