Remis seniorów z liderem [ZDJĘCIA]

Remisem zakończył się mecz naszych seniorów z liderem tabeli SKS Potworów. Przed tym meczem goście mieli komplet zwycięstw. Bardzo dobrze rozpoczął się mecz dla podopiecznych trenera Łukasza Glisty, którzy po 14 minutach prowadzili już 2-0. Po okresie przewagi Młodzika w drugiej części pierwszej połowy do głosu zaczęli dochodzić przyjezdni, którzy strzelili gola i do przerwy było 2-1. Druga odsłona zaczęła się dobrze dla gości, którzy już po 3 minutach doprowadzili do wyrównania. W 67` minucie ponownie na prowadzenie wyszła nasza drużyna, ale prowadzenie trwało zaledwie 4 minuty. W końcówce meczu obydwie drużyny miały swoje sytuacje, ale piłkę meczową mieli gospodarze, której niestety nie udało się wykorzystać. Podsumowując był to emocjonujący mecz dla kibiców , było dużo walki, sytuacje bramkowe, remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem.

MŁODZIK RADOM - SKS Potworów 3-3 (2-1)

M. Szczepanik 5`, 14`, A. Kacprowicz 67` ; dla SKS: 30`, 48`, 71`

Skład: J. Kapka, D. Kamionka ż, A. Wiatrak, D. Kalita ż, F. Janik ż, M. Szczepanik, M. Hajduk ż, K. Pionka, Ł. Glista (65` Albert Wójcik), M. Opałka, A. Kacprowicz (85` J. UlawskI)