Rocznik 2012 tuż za podium w finale HLD Windoor CUP 2020

W sobotę w naszej hali od godz. 10:00 toczyła się rywalizacja w finałowym turnieju Halowej Ligi Dziecięcej Windoor CUP 2020 dla rocznika 2012. Rozgrywany był on pod patronatem Prezydenta Radomia - Radosława Witkowskiego. Nie zabrakło w nim oczywiście naszej drużyny. Rozpoczęło się od dwóch bezbramkowych remisów z Jastrząbem Głowaczów i Orlikiem Radom. W obydwu meczach naszym zawodnikom zabrakło odrobinę szczęścia, aby przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. W trzecim meczu przeciwnikiem naszej drużyny był Junior Radom i mimo szybkiego prowadzenia Młodzika 2-0 to Junior wygrał 4-2. Po tym meczu w końcu doczekaliśmy się zwycięstwa - 2-0 z CESIR Warką. Zwycięstwo w ostatnim meczu z GKS Chynów dawało 2. lub 3. miejsce. Młodzik szybko stracił bramkę, ale równie szybko strzelił wyrównującego gola. Później nie brakowało sytuacji. Dosłownie kilka sekund przed końcową syreną nadarzyła się świetna okazja, ale niestety nie udało się umieścić piłki w bramce. Ostatecznie 3 remisy, 1 zwycięstwo i 1 porażka dały 4. miejsce podopiecznym trenera Filipa Janika. Ciekawostką jest fakt, że w 15. meczach rozegranych w całym turnieju w 14. z nich padły maksymalnie 2 bramki. Za tydzień serię trzech finałowych turniejów zakończy w Białobrzegach rocznik 2010.

  • Wyniki:

MŁODZIK - Jastrząb Głowaczów 0-0

MŁODZIK - Orlik Radom 0-0

MŁODZIK  - Junior Radom 2-4

MŁODZIK - CESIR Warka 2-0

MŁODZIK - GKS Chynów 1-1

źródło zdjęcia: facebook Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

  • Klasyfikacja końcowa:

1. Junior Radom

2. Orlik Radom

3. GKS Chynów

4. MŁODZIK RADOM

5. CESIR Warka

6. Jastrząb Głowaczów

źródło zdjęcia: facebook Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

******************************************** 

Skład: Maksymilian Chudzińśki, Jan Głuch, Nikodem Klimaszewski, Maciej Kutkiewicz, Igor Marciniak, Hubert Szczepański, Szymon Szczepański, Aleksander Świgoń, Alan Zieliński, Filip Zieliński, Marcel Tatar

źródło zdjęcia: facebook Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej

Następny turniej finałowe: 

  • 14. marca (sobota) - rocznik 2010 - Białobrzegi ; Patronat - Marszałek woj. maz. - Rafał Rajkowski 

Poprzedni turniej finałowy:

  • rocznik 2011 --> 3 miejsce naszego zespołu --> o tym finale pisaliśmy TUTAJ