Seniorzy dalej bez wygranej

Remisem 2-2 zakończył się wyjazdowy mecz seniorów z Powałą Taczów. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, świetne zgranie piłki głową przez Karola Bugajskiego i z najbliższej odległości piłkę do bramki pakuje Mateusz Mazurek. Ostatnie 5 minut pierwszej połowy miało duży wpływ na przebieg spotkania. Najpierw w 40 minucie jeden z zawodników gospodarzy wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i doprowadził do remisu. Dwie minuty później błąd w obronie zawodników Młodzika, a następnie Filip Pawłowicz fauluje tuż przed polem karnym zawodnika Powały. Sędzia pokazał naszemu zawodnikowi czerwoną kartkę i blisko 50 minut Młodzik musiał grać w osłabieniu. Do przerwy remis. Zaraz po zmianie stron na prowadzenie wyszli gospodarze, po uderzeniu z rzutu wolnegosprzed pola karnego. Młodzik dążył do wyrównania i w 73 minucie dopiął swego. Dobra akcja zespołowa, dośrodkowanie Rafała Jopka z prawej strony boiska w pole karne, które zamknął Michał Grzegorczyk, umieszczając piłkę w siatce. Więcej goli już nie padło i mecz zakończył się remisem 2-2. Za tydzień Młodzik zagra na własnym boisku z MKS Wyśmierzyce.

Powała Taczów - MŁODZIK RADOM 2-2 (1-1)

M. Mazurek 26`, M. Grzegorczyk 73` ; dla Powały: 40`, 46`

Skład: J. Kapka (64` K. Lutek) - M. Mazurek(63` J. Ulawski), K. Bugajski ż (56` K. Królikowski ż), M. Molga, F. Pawłowicz (cz 42`), R. Jopek (89` Alan Wójcik), M. Hajduk, K. Pionka, Albert Wójcik (46` F. Janik), A. Kacprowicz (63` M. Grzegorczyk), S. Orchel (84` M. Firlej)