Seniorzy kończą rundę jesienną

Czas na ostatni akcent rundy jesiennej. Przed tygodniem swoje ostatnie spotkania rozegrały nasze zespoły młodzieżowe. W niedzielę odbędzie się już absolutnie ostatni ligowy mecz w tym roku. Pierwszy zespół seniorów zagra na własnym boisku z Gracją Tczów.

Nasz niedzielny rywal jest tegorocznym beniaminkiem, ale radzi sobie bardzo dobrze, zajmuje bowiem 4 miejsce w tabeli. Dobrze pamiętamy, że to właśnie po dwumeczu barażowym z Gracją świętowaliśmy awans do ligi okręgowej w lipcu 2021 roku. Najpierw w Radomiu odnieśliśmy zwycięstwo 4-0, by w rewanżu przegrać 0-2. Od tego czasu w naszym zespole sporo się jednak pozmieniało. Ze składu z rewanżowego spotkania, obecnie nie gra już 6 zawodników.

Faworytem niedzielnego starcia niewątpliwie są goście, ale nasza drużyna przed tygodniem potrafiła zaskoczyć i wygrała na wyjeździe z Jodłą Jedlnia-Letnisko 3-0. Liczymy na powtórkę z rozrywki. Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 13:00.  

MŁODZIK RADOM - Gracja Tczów

Niedziela 13:00, Radom - Firlej

Sędziowie: Michał Wrochna, Daniel Maciejewski, Łukasz Wrochna

****************************************

Zapraszamy na mecz, a tych którzy nie będą mogli się pojawić zachęcamy do śledzenia relacji na żywo na naszym facebooku!