Seniorzy Młodzika wygrywają z Kraską [WIDEO]

Seniorzy Młodzika zgarnęli kolejne 3 punkty.Tym razem pokonali Kraskę Jasieniec 4:1. O pierwszej połowie można napisać, że się odbyła. Słaba odsłona zawodników z Firleja. Już na początku meczu na prowadzenie wyszli goście i dowieźli je do przerwy. Po zmianie stron zupełnie inna gra Młodzika. Najpierw gol tuż po przerwie, a później kolejne 3 trafienia podopiecznych trenera Łukasz Glisty. Po trzech meczach Młodzik ma więc 7 punktów, a za tydzień wybierze się na pierwszy wyjazd - do Przytyka, gdzie zagra z miejscowym Sokołem.

MŁODZIK RADOM - Kraska Jasieniec 4:1 (0:1)

O. Modzel (as. M. Szczepanik) 46`, A. Kacprowicz (as. K. Grzebała) 57`, M. Szczepanik (as. D. Woźniak) 60`, K. Grzebała (as. A. Kacprowicz) 87` ; dla Kraski: 3`

Skład: A. Dobosz (88` J. Kapka), S. Orchel (70` D. Kalita), A. Wiatrak, M. Molga, F. Janik (84` F. Pawłowicz), K. Grzebała, M. Hajduk (46` A. Kacprowicz), K. Pionka (65` M. Grzegorczyk), O. Modzel (78` F. Hebda), D. Woźniak, M. Szczepanik (78` J. Ulawski)