Seniorzy Młodzika zagrali dla WOŚP ! [ZDJĘCIA]

Radomski MOSIR włączył się do 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizując turniej piłkarski na swoich obiektach. Na sztucznym boisku rywalizowały cztery zespoły. Młodzik zmierzył się z Bronią, Prochem Pionki oraz Orłem Wierzbica. W pierwszym spotkaniu nasi zawodnicy dzielnie walczyli z czwartoligową Bronią i do przerwy prowadzili 1-0. Po zmianie stron dwie bramki zdobyła drużyna z Plant i wygrała to spotkanie 2-1. W kolejnym meczu nasza drużyna toczyła wyrównany bój z czołową drużyną ligi okręgowej - Prochem Pionki, ale ostatecznie to "biało-zieloni" zwyciężyli 1-0. Mecze ułożyły się tak, że ostatni pojedynek z Orłem Wierzbica miał zadecydować o 3. miejscu. Młodzik wygrał pewnie 4-0 i ostatecznie zajął trzecie miejsce w całym turnieju, co oczywiście jednak dzisiaj miało mniejsze znaczenie. Warto podkreślić, że połowę drużyny stanowili juniorzy z roczników 2000/2001.