Seniorzy odpadają z pucharu. Pewna wygrana 2007

We wtorek zaległe spotkanie 1. kolejki rozegrał Młodzik 2007. Nasz zespół odniósł pewne zwycięstwo w Kowali 6-1 i po 3 meczach ma komplet punktów i zajmuje 1. miejsce w tabeli. Dzień później w Grójcu w III rundzie Mirax Pucharu Polski rywalizowali nasi seniorzy. Mecz toczony był w spokojnym tempie. Gole zaczęły padać w drugiej połowie. Najpierw na prowadzenie wyszli gospodarze. Kilka minut przed końcem wyrównującego gola strzelił grający trener - Łukasz Glista, dobijając strzał z rzutu wolnego. Niestety, gdy wszyscy myśleli już o rzutach karnych, Mazowsze przeprowadziło zabójczy kontratak i "zamknęło" mecz w 90 minutach, meldując się tym samym w ćwierćfinale pucharu. Mimo dużych problemów kadrowych nasz zespół rozegrał solidne spotkanie, a teraz może skupić się już wyłącznie na rozgrywkach ligowych.

W czwartek swój pierwszy mecz w rozgrywkach ligowych rozegrają chłopcy z rocznika 2015.

Mazowsze Grójec - MŁODZIK RADOM 2-1 (0-0)

Ł. Glista 86` ; dla Mazowsza: 53`, 90+1`

Skład: K. Lutek, K. Kalita (56` F. Chyra), K. Kozuj, M. Molga, F. Janik ż, D. Leśniewski, K. Pionka, A. Rogowski, M. Prusiński (80` Ł. Glista), B. Karpiński, O. Modzel (72` B. Rdzanek)

Zorza Kowala - MŁODZIK RADOM 1-6 (0-3)

samobój 24`, O. Kupidura 29`, 63`, K. Siedlecki 32`, K. Klimkiewicz 65`, W. Staniewski 69` ; dla Zorzy: 55`

Skład: F. Bogacz, M. Starzyński, D. Strzałkowski, K. Klimkiewicz, J. Sadowski, B. Korzeniowski, W. Staniewski, M. Walczak, O. Kupidura, B. Szczepański, K. Siedlecki oraz F. Religa, K. Pałubicki, J. Kacprzyk, M. Rdzanek, G. Karpiński, P. Mizera, J. Jurczak