Seniorzy w dziesięciu nie dali rady

Bardzo wysoką porażką zakończył się ostatni domowy mecz seniorów. Nasza drużyna przegrała z Chojniakiem Wieniawa aż ... 3-7. Już w 6. minucie goście wyszli na prowadzenie po bramce z rzutu rożnego. Jednak najważniejsze wydarzenie meczu miało miejsce 4 minuty później, kiedy to bramkarz Młodzika za zagranie piłki ręką poza polem karnym obejrzał czerwoną kartkę. W obliczu braku rezerwowego bramkarza akurat w tym meczu, do bramki musiał wejść zawodnik z pola - Jan Gliński. Chwilę później Chojniak podwyższył prowadzenie. Do końca pierwszej połowy to goście przeważali i tuż przed przerwą podwyższyli prowadzenie na 3:0. Po zmianie stron Młodzik zaczął grać lepiej, zaczął atakować, grać agresywniej. Przekładało się to na sytuacje bramkowe. Jedną z nich w 67` wykorzystał Adrian Kacprowicz. Wtedy otworzył się worek z bramkami w drugiej połowie. Co chwilę zaczęły padać bramki. Dla naszej drużyny trafienia zaliczyli jeszcze Konrad Pionka z rzutu wolnego i Alan Wójcik. Do momentu straty pierwszej bramki w drugiej połowie Młodzik mimo gry w dziesiątkę grał dobry fragment meczu, ale efekt końcowy to wysoka porażka. Można powiedzieć, że chyba na całe szczęście do końca sezonu pozostało tylko jedno spotkanie.

MŁODZIK RADOM - Chojniak Wieniawa 3-7 (0-3)

A. Kacprowicz 67`, K. Pionka 86`, Alan Wójcik 89` ; dla Chojniaka: 6`, 11`, 45`, 75`, 83`, 87`, 90`

Skład: J. Kapka cz, D. Kalita, K. Bugajski (46` K. Królikowski)), M. Molga, F. Janik, R. Jopek (60` M. Grzegorczyk (83` Alan Wójcik)), M. Hajduk, K. Pionka, Albert Wójcik (70` F. Hebda), A. Kacprowicz, J. Gliński