Srebro MŁODZIKA 2008 w Orlik CUP

W niedzielę MŁODZIK 2008 wziął udział w turnieju halowym organizowanym przez Orlik Radom. Wystąpiły w nim dwa nasze zespoły. W rywalizacji grupowej jedna z naszych drużyn nie miała sobie równych, wygrywając wszystkie 4 spotkania, co dało im pierwsze miejsce w grupie i awans do półfinałów. Wyniki drugiego zespołu pozwoliły na grę o miejsce 9 z gospodarzami turnieju. Zwycięzcę musiały wyłonić rzuty karne, a w nich 6-5 wygrał nasz zespół i zajął ostatecznie 9. miejsce. Z kolei w półfinale druga z naszych drużyn grała z Juventą Starachowicę i pokonała ją 1-0. W finale na drodze Młodzika stanął Radomiak. I to właśnie zieloni jako jedyni znaleźli złoty środek, aby pokonać Młodzika. Wygrali 2-1 i triumfowali w całym turnieju. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Dawid Żyła, który w 6 meczach puścił tylko 3 gole.

Wyniki grupowe:

  • MŁODZIK II - Orlik I Radom 5-0
  • MŁODZIK II - Centrum Radom 3-0
  • MŁODZIK II - Orzeł Wierzbica 7-1
  • MŁODZIK II - Broń Radom 1-0
  • MŁODZIK I - Orlik II Radom 0-3
  • MŁODZIK I - Juventa Starachowice 0-1
  • MŁODZIK I - Radomiak Radom 0-4
  • MŁODZIK I - KS Błotnica 1-2

Mecz o 9. miejsce:

  • MŁODZIK I - Orlik I Radom 1-1 k. 6-5

Półfinał:

MŁODZIK II - Juventa Starachowice 1-0

Finał:

  • MŁODZIK II - Radomiak Radom 1-2

Skład: Dawid Żyła,Igor Marczykowski,Bartosz Siczek, Kuba Dryja,Kuba Fałek, Szymon Michalc, Igor Wieteska, Jan Kilianek, Ksawery Stelik, Hubert Boćkowski, Antoni Michałowski , Maciek Choroś , Kacper Kowalczyk, Adam Lis, Marcel Kacprzak, Piotr Kapusta , Maciej Sambor, Aleksander Potocki

Bramki: Igor Wieteska 5, Kuba Fałek 3, Kuba Dryja 2, Jan Kilianek 2, Bartosz Siczek 2, Igor Marczykowski 1, Szymon Michalec 1, Adam Lis 1, Maciej Sambor 1