Świetna sobota! Komplet wygranych!

Sobotnie mecze okazały się dla naszych drużyn bardzo udane. We wszystkich 3 rozegranych meczach okazały się lepsze od przeciwników.

Zaczęło się od zwycięstwa rocznika 2009 nad Prochem Pionki 5-2. Później 3 punkty z wyjazdu przywieźli juniorzy (2007), którzy pokonali Legion Głowaczów 2-0. Na koniec seniorzy wygrali z KS Chomentów 4-1. Niżej notowany rywal postawił poprzeczkę wysoko, ale ostatecznie nasz zespół przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ciekawostką jest fakt, iż w 77 minucie mecz został przerwany na około 10 minut z powodu bardzo intensywnie padającego deszczu oraz porywistego wiatru. (Na zdjęciu głównym wyjściowa 11 seniorów z dzisiejszego meczu)

W niedzielę świetne zwycięstwo dołożyli trampkarze z rocznika 2010, którzy pokonali na własnym boisku Wisłę Płock 4-0! Niestety na sam koniec przytrafiła się również porażka. Od falstartu ligę rozpoczął pierwszy zespół rocznika 2012, którzy przegrał z KS Warka 2-6.

powyżej Młodzik 2007 po zwycięskim meczu

*****************************************************************************************************

MŁODZIK RADOM - KS Chomentów 4-1 (1-1)

M. Tryliński  11`, 88`,  K. Pionka 75`, J. Ulawski 83`; dla KS Chomentów: 29`

Skład: S. Korcz, K. Mazur, D. Kalita ż, D. Bilski (86` M. Mizera), K. Wasik (60` M. Molga), J. Szydło (77` B. Giza), A. Mąkosa, K. Pionka, J. Ogorzałek (57` R. Tuzinek), H. Grzmiel (67` J. Ulawski), M. Tryliński

TERMINARZ

TABELA

Legion Głowaczów - MŁODZIK RADOM 0-2 (0-0)

F. Bondarczuk 66`, J. Warchoł 77`

Skład: F. Bogacz, M. Mizera ż, J. Warchoł, D. Strzałkowski, J. Sadowski (46` B. Szczepański), D. Trojanowski ż (80` P. Mizera), W. Staniewski, B. Rejczak (86` J. Jurczak), K. Buras ż, M. Natora (46` M. Wosztyl), F. Bondraczuk ż (88` O. Czubak)